header.jpg
          

Wynajem i serwis odzieży roboczej

renthoff.renthoff
Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 1
Dodano: 17 Mar 2015, 13:05
Pracodawcom szukających nowoczesnych rozwiązań polecam wynajem i serwis odzieży roboczej w firmie renthoff.pl. Dzięki platformie internetowej każdy klient ma dostęp do wszelkiego rodzaju zestawień i statystyk dotyczących odzieży będącej w obrocie. System dzierżawy odzieży jest oczywiście systemem rotacyjnym, co oznacza że cykl wymiany odzieży na czystą powtarza się w ustalonych odstępach czasu. Każda sztuka odzieży oznaczona jest dodatkowo za pomocą metki identyfikacyjnej wgrzanej metodą termotransferową oraz przez wszyty mikrochip.
Więcej na temat wynajmu odzieźy można przeczytać np.: na http://wspolnemiasto.pl/
dagmara_.nowakowska
Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 1
Dodano: 20 Gru 2016, 09:09
Obowiązkiem pracodawcy jest dostarczenie ubrań roboczych pracownikom. Wynajem to alternatywa dla zakupu odzież robocza lublin. Przyznam ,że zazwyczaj szukałam ubrań nowych w sklepie internetowym ewentualnie używanych.
tadzik.tadzinski
Dołączył: 13 Lis 2015
Posty: 171
Dodano: 2 Sty 2017, 16:37
Też uważam, że lepiej raz zainwestować i kupić odzież roboczą dla pracowników, niż ją wypożyczać. Zakład Bogmar specjalizuje się w szyciu rękawic i odzieży roboczej. Poczytajcie o nich: http://krajowy.biz/firma,bogmarnetpl. Ceny mają naprawdę korzystne więc myślę, że zakup takiej odzieży u nich będzie całkiem dobrym pomysłem.
tadzik.tadzinski
Dołączył: 13 Lis 2015
Posty: 171
Dodano: 24 Kwi 2018, 11:01
Ja ostatnio musiałam kupić fartuch roboczy w większych ilościach i znalazłam świetnie wyposażoną hurtownię w internecie. W takich hurtowniach internetowych ceny są z reguły dużo niższe niż stacjonarnie więc absolutnie opłaca się kupować takie rzeczy w sieci.