header.jpg
          

Narzędzia ogrodowe i elektronarzędzia

pawel.mojt
Dołączył: 1 Wrz 2015
Posty: 176
Dodano: 15 Sie 2018, 22:20
Nie jestem posiadaczem dużego ogrodu i posiadanie dużej kosiarki jest w moim przypadku zbędne. Chce kupić sobie nożyce do trawnika i zastanawiam się nad kupieniem ich tutaj https://mtdsklep.pl/narzedzia/nozyce-do-trawy.html . Będę Wam bardzo wdzięczny jeśli sprawdzicie tą ofertę i napiszecie mi jakie są Waszym zdaniem najlepsze.
marcin.kosel
Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 4
Dodano: 23 Lis 2018, 09:36
Takie nożyce to super sprawa, mam podobne i często ich używam. U mnie akurat jest dość duży trawnik, więc zainwestowałem w dobrą kosiarkę i jestem z niej zadowolony. Do niej dokupiłem olej do kosiarki: https://organika.com.pl/produkt/preparaty-dla-domu-i-ogrodu/oleje-dla-lesnictwa-i-ogrodnictwa/olej-do-kosiarek/, ponieważ doradzono mi, że sprawdza się super i świetnie funkcjonuje w różnych sprzętach ogrodniczych.
roman.tycz
Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 47
Dodano: 22 Mar 2019, 13:31
Właśnie dlatego warto podejść do tematu na poważnie. W końcu jeśli będziecie w stanie odpowiednio nawodnić ogród, to macie znacznie większą szansę na udaną uprawę. Warto zajrzeć do http://www.irriga.pl/szklarnie-nawadnianie-kropelkowe i przekonać się, jak może wpłynąć to na cały ogród.
karolina.rumiez
Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 70
Dodano: 25 Mar 2019, 16:31
A apropo nawadniania to czy ktoś może podpowiedzieć jaki najlepiej waż ogrodowy kupić? Na https://rolmarket.pl/pol_m_Weze-ogrodowe-i-akcesoria_Weze-ogrodowe-246.html wybór jest duży, ale zależy mi na takim, który się nie zagina i nie skręca.
pawel.mojt
Dołączył: 1 Wrz 2015
Posty: 176
Dodano: 5 Kwi 2019, 09:18
Posiadanie odpowiednich narzędzi do pielęgnacji ogrodu, to moim zdaniem jedna z kluczowych kwestii związanych z utrzymaniem jego pięknego i zadbanego wyglądu. Oczywiście wybór konkretnych narzędzi powinien opierać się na rodzajach prac, jakie będziemy nimi wykonywali. Poza tym, drugą kwestią jest również ich odpowiednie przechowywanie. Nie zawsze jest miejsce, gdzie można to wszystko zmieścić. Co w takim przypadku? A no np. można kupić domek drewniany jak np. ten z oferty - https://www.domki-sodas.pl/ gdzie bez problemu umieścimy wszystkie narzędzia i produkty do pielęgnacji ogrodu. Co więcej, tego typu domki mogą posłużyć także jako wspaniałe miejsce do spędzania ciepłych wiosenno-letnich dni lub wieczorów. Ja np. nie tylko posiadam taki domek u siebie w ogródku, ale także postanowiłem zakupić drugi, który umieściłem na swojej działce nad jeziorem. Uwielbiam spędzać w nim letnie weekendy. Polecam takie rozwiązanie dla każdego kto posiada ogród, bo tego typu domki są nie tylko przepięknym elementem aranżacji, ale przede wszystkim cechują się niezwykłą praktycznością.
adanm.mir
Dołączył: 5 Kwi 2019
Posty: 1
Dodano: 5 Kwi 2019, 11:49
Ten wątek jest bardzo ciekawy i na pewno bardzo dużo osób będzie tym wątkiem zainteresowanych,Takie jest moje zdanie.

___________________________________________________________
decorwnetrz.pl