header.jpg

Zawiesia do transportu bloków

jan.wamar
Dodano: 7 Cze 2013, 11:00
Witam,

jeśli ktoś z Państwa potrzebuje zawiesi to w tym sklepie można je kupić.

W ofercie także:
- wciągniki łańcuchowe
- uchwyty transportowe
- pasy transportowe
- łańcuchy stalowe
- liny stalowe
- odciągi łańcuchowe
amigo.amigo
Dodano: 20 Mar 2014, 13:43
Ja już od 2 lat jestem stałym klientem firmy ehak24 PL i to raczej tam nadal będę robił takie zakupy tym bardziej, że jako stały klient wiem co się najbardziej tam opłaca kupić i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że jakość zakupowanych w tym sklepie produktów jest na najwyższym poziomie. I nie ważne czy kupuję tam zawiesia łańcuchowe czy liny stalowe, albo wciągniki, zawsze wiem, że wyprodukowane są zgodnie z odpowiednimi normami i dyrektywami i nie muszę się obawiać w razie jakiejkolwiek kontroli w moim zakładzie pracy.
andrzej.andrzejczyk
Dodano: 3 Sie 2016, 08:08
Ja ze swojej strony poleciłbym całym sercem firmę Warmel i jej zawiesia linowe, hakowe i inne. Korzystałem z ich usług dwa razy i ani razu się nie zawiodłem. Jeśli interesowałaby Cię ich oferta, to wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w tym miejscu: zawiesia.pl.
elwira.krol
Dodano: 13 Paź 2016, 10:46
Powiem szczerze, żę gdybym miała wybierać pomiędzy zawiesiami, a wciągnikami, zdecydowanie postawiłabym na tą drugą opcję. Tym bardziej, ze w Redrooster http://www.redrooster.pl wybór sprzętów tego rodzaju jest bardzo duży, a co więcej producent ten umożliwia poza zakupem określonych modeli wciągników, także ich wynajem.
piotr.w
Dodano: 26 Paź 2016, 10:26
Jeśli z kolei interesują was usługi transportu międzynarodowego, to możecie zajrzeć na BANEX -http://www.banextransport.pl i przejrzeć ofertę tej firmy transportowej. Moim zdaniem naprawdę dobre usługi.
daniel.emergol
Dodano: 21 Lut 2017, 10:22
No cóż to ja też dam coś od siebie

-----------------------------------------------------
Moja firma to wypożyczalnia samochodów poznań
andrzej.starowska
Dodano: 16 Mar 2017, 14:51
Jeśli chodzi o transport takich bloków to coś takiego robiłem na skalę produkcyjną, o tu: www.hksprojekt.com.pl/transport-wewnetrzny.html :)
ariel.kruk
Dodano: 5 Lip 2017, 09:30
Szczerze mówiąc, to kompletnie się na tym nie znam. Dlatego nie jestem w stanie pomóc...
adam.majewski
Dodano: 31 Lip 2017, 05:36
Zawsze można popytać wśród znajomych, może ktoś coś wie już na ten temat :). A nie ma chyba lepszej opinii niż właśnie taka.

Dodano: 5 Wrz 2017, 20:31
Możesz pomyśleć by wykorzystać bloczek betonowy . Z tego co wiem to bardzo wdzięczny materiał do stawiania konstrukcji