header.jpg

Montaż oświtlenia

agnieszka.werszynska
Dodano: 22 Sty 2015, 12:50
Witam,
Bardzo spodobały mi się takie lampy lampy BROKIS Niestety, mam zbyt niski sufit w domu. Jestem na etapie wykończenia. Czy mogę jakoś podnieść sufit? Jaki byłby koszt? (Aha, dom jest parterowy)
ida.borej
Dodano: 24 Mar 2015, 19:06
Wydaję mi się, że na chwilę obecną nie da się nic zrobić. Ale nie dziwię się, że szukasz rozwiązania, ponieważ to oświetlenie jest genialne!
justyna77
Dodano: 4 Maj 2015, 07:54
No nie wiem czy chciałabym przechodząc np. przez salon zahaczać głową o włącznik do lampy. Dla mnie są one niepraktyczne.
g.g
Dodano: 26 Maj 2015, 18:31
Sufitu raczej nie podniesiesz :-P Nawet przy wyższym suficie ten wyłącznik i tak by dyndał i tak, więc kwestia wysokości sufitu nie jest tu głównym problemem tylko projekt tej lampy. Mnie się to nie podoba, chyba że w pokoju dziecka.
ida.borej
Dodano: 8 Lut 2017, 11:36
Dla mnie te lampy są zbyt długie. Raczej nie będą funkcjonalne.
wiktoria.sas
Dodano: 16 Mar 2018, 09:34
tez miałam podobny problem i w niektórych pomieszczeniach postawiłam po prostu na lampy podłogowe, także bardzo okazałe i zwracające uwagę gości, wybrałam oczywiście model drewniany, bo to moj ulubiony materiał nie tylko w postaci dodatków, tutaj wiele lamp jest unikatowa bo ręcznie robiona :) " target="_blank">https://swdecore.pl/kategoria-produktu/oswietlenie/lampy-stojace/

elwira.krol
Dodano: 26 Cze 2018, 06:33
Zanim jeszcze zabierzemy się za montaż oświetlenia, bez wątpienia warto znaleźć zarówno dobrej jakości, jak i ciekawe pod kątem stylistycznym lampy. Bez wątpienia ciekawą opcją mogą okazać się np. tego rodzaju lampy sufitowe kule . Prezentują się niezwykle atrakcyjnie, a jednocześnie znajdą zastosowanie zarówno w salonie, jak również kuchni czy łazience. Przy czym wybierając takie produkty z oferty szykownydom.com możemy być pewni naprawdę atrakcyjnych cen.
klaudia.paspartu
Dodano: 29 Sie 2018, 18:12
Jeżeli mowa o lampach halogenowych, to pamiętajcie że wręcz konieczny będzie tutaj dodatkowy zasilacz. Taki zasilacz, który obniża napięcie sieci elektrycznej, kupicie tutaj https://tatarek.com.pl/zasilacze/zasilacze-napiecia-zmiennego-transformatorowe-acac?field_kategoriaautomatka_tid=160. Cena adekwatna do jakości, a zasilcz naprawdę bardzo dobry.