header.jpg

Od jakiego Dewelopera w Warszawie kupić mieszkanie ?

Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 26 Maj 2013, 09:23
Dom Development czy JW Construction? Ten pierwszy ma podobno lepszą jakość, że to ten drugi podobno jest tańszy .. i też da się mieszkać.Czy lepiej wybrać niższą cenę czy też kierować się lepszymi opiniami już mieszkających?
dawid.piekon
Dodano: 9 Paź 2013, 09:22
Ciężko powiedzieć, bo jest dużo ofert. Ja znam agencję nieruchomości w Warszawie Ober-Haus. Kolega z pracy tam kupował mieszkanie. Plusem było, że rozłożyli mu spłatę na raty.
Dom Media Projekt
Dodano: 9 Paź 2013, 13:03
http://ranking.krn.pl/
lukasz.mr
Dodano: 15 Lis 2013, 08:30
z mieszkania pewnie będziesz korzystał wiele lat, więc ja bym postawił na jakość, mi się udało wykupić piękne mieszkanie w ładnej okolicy u Qualia Development
ewa.raczkowska
Dodano: 11 Gru 2013, 10:31
Myślę, że warto też zwrócić uwagę jak można dogadać się z danym deweloperem. U nas mieszkanie w Kielcach w budynku Jagiellońska Point u dewelopera można rozłożyć na raty, co jest ułatwieniem. Można też u niektórych po negocjować cenę. Warto się popytać o takie rzeczy.
basia.stobejczyk
Dodano: 20 Sty 2014, 14:19
Ja mam już swojego developera, teraz kupuję drugie mieszkanie pod wynajem, pewnie na biuro, w świetnej lokalizacji blisko Centrum Warszawy w kamienicy na Muranowie.

adrian.malasz
Dodano: 13 Maj 2014, 21:03
Ja nie znam.
anna.kwiatek
Dodano: 6 Paź 2014, 07:02
Powiem Wam,ze obecnie rynek deweloperski znacznie się poprawił. Większość deweloperów dba o swoich klientów a mieszkania są budowane nowymi technologiami tak więc moim zdaniem jeśli już kupujecie mieszkanie, które ma Wam posłużyć przez długie lata to jednak lepiej jest zainwestować właśnie w nowe.
Tutaj:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-warszawa/ - jest dobra strona, na której można sobie przejrzeć wszystkie inwestycje budowane aktualnie w Warszawie albo okolicach i na pewno będzie się o wiele łatwiej zorientować w temacie.
Warto jest się rozejrzeć za mieszkaniami na przedmieściach . Ceny są bardzo dobre.
janusz.karpaty
Dodano: 21 Lis 2014, 07:34
W chwili obecnej rynek już okrzepł - więc wybór dewelopera nie jest tak istotny jak to było kiedyś. Nie ma już takich spektakularnych upadków - przetrwali najsilniejsi. Głównym kryterium według mnie powinna być lokalizacja. Z tego co widzę na http://dom.money.pl/inwestycje/mieszkania/warszawa/ to w chwili obecnej w stolicy jest 370 inwestycji oddanych do użytku. Szukajcie takich z których będzie dobry dojazd do pozostałych części miasta, blisko szkół, przedszkoli, parków itd.
kamillos87.kamillos87
Dodano: 3 Gru 2014, 19:32
Atrakcyjnie przedstawia się inwestycja dobra wola.