header.jpg

Rolety dzień i noc?

mariusz.chochela
Dodano: 11 Sie 2016, 13:22
Ja taką widzę co najwyżej do kuchni, nigdzie indziej. Ale to może dlatego, iż moje okna są poza wścibskim spojrzeniem ludzi oraz poza zasięgiem promieni słonecznych więc nie muszę ich mieć opuszczonych.
Ale jakbym miał wybierać, to bym zdecydował się na ciemne kolory, które nie przepuszczają tak słońca. Z jasnymi mam problem przy swoich zwykłych.
tadzik.tadzinski
Dodano: 7 Paź 2016, 08:39
Ja mam u siebie zwykłe rolety materiałowe i jestem z nich bardzo zadowolona. Mogę polecić każdemu - są łatwe w utrzymaniu, świetnie chronią przed słońcem i przed wzrokiem wścibskich sąsiadów :) Zajrzyjcie na stronę http://verti-hor.pl/, tam znajdziecie ogromny wybór wzorów i kolorów takich rolet.
zenek.lisiecki
Dodano: 17 Paź 2016, 13:08
[quote author= date=30 Nov 2014, 17:28]Witam,

myślę nad kupnem tzw rolety dzień i noc

Czy ktoś ma doświadczenie z nimi, czy rzeczywiście jest to fajny patent i takie możliwości regulacji dopływu światła się sprawdzają?

Czy może jednak lepiej wybrać standardowe rozwiązania

Wszystkie opinie mile widziane[/quote]

Wypróbuj jeżeli zależy ci, aby rolety zadziałały w sposób kompleksowy.
dosek
Dodano: 21 Paź 2016, 16:04
Generalnie ja jestem przeciwny takiemu pomysłowi, ale jeżeli ktoś cierpi na światłowstręt albo zwyczajnie nie lubi, jak ma zbyt dużo światła u siebie, to wtedy jak najbardziej niech montuje, zwłaszcza że montaż i użytkowanie niczym się właściwie nie różnią od zwyczajnych rolet. Chociaż cena to inna kwestia.
qwerty321.qwerty32
Dodano: 9 Lis 2016, 10:46
Właśnie rolety dzień i noc to fajna sprawa. Sama mam w domu zwykłe roletyi widze, że teraz to juz powoli staje się przeżytek... :P Chodzi za mną kupno wlasnie tych dzien-noc, bo raz ze nowoczesnie wyglądaja a dwa, ze jak chce miec doplyw slonca do pokoju to nie musze ich calych podnosic tylko przez te "paski" promienie fajnie wpadają do srodka :) Skłaniam się do zakupu tych rolet w firmie 7 Trade House, bo posiadają kupon na stronie rabatybudowlane.pl i dzięki niemu zaoszczędzę trochę kaski ;P
alina.numerek
Dodano: 25 Lis 2016, 10:59
Ja korzystałam przez bardzzo długi czas z rolet tego typu. Sprawdzają się jak najbardziej ze swojej funkcjonalności, nie ma też zbytnio problemów z ich myciem. Ostatecznie jednak po jakimś czasie zdecydowałam się na zasłony z http://polskie-firanki.pl/uznając, że jednak wnętrzu przyda się jakieś odświeżenie. Z tymi roletami jest ten problem, że nie dają zbyt wiele swiatła, a jednak okna mam wylotem na piękną przestrzeń i takie rozwiązanie było dla mnie dużo wygodniejsze.
katarzyna.mielnicka
Dodano: 29 Lis 2016, 10:32
Bardzo je polecam, mam je już jakiś rok, a wciąż wyglądają, jakbym dopiero co je kupiła :)
Co prawda powiesiłam je u siebie w kuchni i holu, ale i tak służą mi doskonale, na tyle, że nie wyobrażam sobie wymieniać je na inny model. Nie jestem jednak pewna, czy chciałabym je spróbować w salonie albo sypialni, bo jednak tam się przyzwyczaiłam do całkowicie zabudowanych rolet, które szczelnie zasłaniają światło słoneczne i księżycowe.
andrzej.wysocki
Dodano: 22 Mar 2017, 13:11
Jak dla mnie rolety dzień i noc to wspaniałe rozwiązanie. W ciągu dnia, gdy chce coś obejrzeć w telewizji, a słońce za mocno świeci - spuszczam tylko rolety, i już mogę cieszyć się domowym kinem. Za to w nocy jest ciemno i cicho (bo te rolety jednak coś wygłuszają). Jak dla mnie rozwiązanie na plus. Gdybyście jednak chcieli porównać oferty i produkty zapraszam do porównywarki: http://akpedrill.pl/
kaka.loks
Dodano: 24 Mar 2017, 22:29
ja mam takie rolety i jestem bardzo zadowolona :)
ada.kowalik
Dodano: 7 Maj 2017, 20:49
Faktycznie rolety to bardzo fajne rozwiązanie. Nie mniej jednak pomijając typowe walory estetyczne, powiem Wam szczerze, że sama od dłuższego czasu biorę pod uwagę rolety zewnętrzne . Ostatnimi czasy dość często zdarza mi się wyjeżdżać z domu, wobec czego chciałabym go możliwie jak najlepiej zabezpieczyć. Dlatego też zastanawiam się, czy taka opcja utrudni np. włamywaczom dostanie się do środka. Jak sądzicie?