header.jpg

Rolety dzień i noc?

mariusz.dolega
Dodano: 8 Paź 2015, 07:40
zwykłe rolety też dobrze sie sprawują - my mamy takie, które po ściągnieciu w dół nie przepuszczają promieni słonecznych, ale niestety - pomieszczenie w ciagu dnia jest ciemne, więc albo jedno albo drugie. Ale bardzo ciekawy patent z tymi roletami dzień-noc
kamil.pradzinski
Dodano: 8 Paź 2015, 12:09
Bądź też można zobaczyć rolety plisowane w których jest możliwość podciągnięcia rolet od dołu.
http://polskieforumbudowlane.pl/files/thumb/1299/300
zyta.mink
Dodano: 27 Paź 2015, 09:23
Takie rolety są genialne mi się podobają ozdobne tego typu.

sejfy
mirek.sendecki
Dodano: 30 Paź 2015, 17:53
Ładnie się prezentują - polecam.
kacpers1976
Dodano: 16 Lis 2015, 18:46
Niedawno zakupiłem do swojego domu takie rolety typu dzień/noc i póki co jestem bardzo zadowolony. Jedyna wada to taka, że jak tylko wyjrzę za okno to widzę, że większość sąsiadów takowe posiada. Swoje kupiłem przez internet na stronie http://www.ardeko.pl/dekoracja-okien i mimo obaw rolety przyszły dokładnie takie jakie zamówiłem. Najpierw jednak w sklepie stacjonarnym sprawdziłem mniej więcej kolorystykę podobnych rolet jakby się prezentowały i jaki w dotyku jest materiał, więc mniej wiecej wiedziałem czego się spodziewać.
kamil.pradzinski
Dodano: 17 Lis 2015, 06:38
Często w sklepach internetowych rolet można zamówić próbki tkanin ,aby mieć pewność co do zamawianych kolorów ,ponieważ indywidualne ustawienia monitora mogą zmieniać kolor tkaniny w bardzo dużym stopniu .
radek_.jonkisz
Dodano: 27 Lis 2015, 07:46
Jeśli posiada się te zewnętrzne- to niekoniecznie. No i oczywiście nie przeszkadzają Wam "gołe" okna.
No ale posiadając takie od firmy BUDVAR to szkoda je zasłaniać czymkolwiek.
Ostatnio przeglądałem ich realizacje i zaskoczyły mnie rozwiązania jakie można zastosować w domy!
Salon ich np. mieści się w Poznaniu na ul. Obornickiej 229
Polecam zajrzeć, jeśli szukacie czegoś wyjątkowego dla swojego domu.
jakub.szyler
Dodano: 8 Sty 2016, 16:37
Mam takowe w salonie i zaciemniają odpowiednio pomieszczenie tak, że oglądanie telewizora jest możliwe. Nie oczekuj cudów, efekt jest aczkolwiek nie tak kolosalny.
karina.kowalik
Dodano: 11 Lut 2016, 09:47
Wiele osób poleca rolety dzień - noc, bo są nie tylko estetyczne, ale również bardzo funkcjonalne. Można je zamawiać w różnych wzorach, kolorach i odpowiednio dopasowywać do wnętrz więc to kolejna zaleta. W temacie tego rodzaju rolet polecam ten artykuł http://www.wystroj-okien.pl/_blog/60-Rolety_okienne_dzien__noc_–_co_warto_o_nich_wiedziec.html.
adrianna.otulak
Dodano: 24 Lut 2016, 11:17
Pamiętajmy o dopasowaniu wyglądu rolet do architektury budynku. Widziałam już nie raz takie dziwne twory, czyli połączenie nowoczesnych rolet z klasyczną budową domu. Warto skorzystać z pomocy tej firmy- rolety zewnętrzne, która ma spory wybór produktów. W ten prosty sposób unikniemy niepotrzebnych wpadek.