header.jpg

Rolety dzień i noc?

kamil.pradzinski
Dodano: 3 Cze 2015, 05:07
Witam mogą być to rolety tekstylne tzn w prowadnicy z kaseta /bez kasety Zatytułowane w wyborze tkaniny jako zaciemniające .Szukać na stronie producenta .kuprolety.pl.Jeżeli chodzi o plisy to również są tkaniny odbijające światło ,ale nie pełnią one funkcji zaciemnienia ,w plisach zaciemniające jest to osobna grupa.
natalia.kil
Dodano: 3 Cze 2015, 08:22
[quote author= date=02 Jun 2015, 19:59]A jakie polecicie rolety nie przepuszczające promieni słonecznych i odbijających ciepło? Znajomi coś takiego mają, jak zasłonią, to nie przepuszczają odrobiny światła, a okno się nie nagrzewa. dzie tego szukać?

Popatrz w castoramie, ikei, jysk. Na pewno znajdziesz :)
jacek.nowakowski
Dodano: 9 Cze 2015, 23:01
Zobacz ofertę Winrolu. To firma z Wrocławia więc sądząc po stopce to Twoje rejony. Z rolet mają wszystko :) Pełna oferta na stronie firmy http://www.winrol.com.pl/.
karolina.rumiez
Dodano: 18 Cze 2015, 15:30
To bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki takim roletom można fajnie wychłodzić dom w upalne lato. Wystarczy zasłonić wszystkie okna gdy nie ma nas w domu i temperatura będzie idealna gdy wrócimy.
nowena
Dodano: 25 Cze 2015, 06:16
Super są te rolety. Bardzo się sprawdzają, niedawno sama sobie sprawiłam i jestem zadowolona.
marcin.mielko
Dodano: 26 Cze 2015, 13:35
Latem to taki must-have :)

Dodano: 21 Wrz 2015, 13:25
My mamy i rolety i firanki, bo według mnie to najlepsze rozwiązanie, bo po pierwsze w słoneczne dni można dobrze zakryć okna, a po drugie firanki nadają wnętrzu niezwykłego uroku ;). Ale do rzeczy, chciałabym kupić do pokoju córeczki rolety, ale bardziej skłaniam się ku takim z jakimś motywem dziecięcym, o na przykład takie - http://www.oknoart.pl/rolety/dekoratornia,roleta-tweety,5.html. Może ktoś z Was robił zakupy już w tym sklepie internetowym i mógłby podzielić się swoją opinią na ten temat?:)
komarow.pila
Dodano: 24 Wrz 2015, 13:33
U mnie w domu mamy w salonie rolety o kolorze ciemny brąz. Można je znaleźć tutaj dużo zależy od naszych możliwości finansowych, ile środków chcemy na nie przeznaczyć. Dobre rolety to takie, które będą dopasowane do naszych okien i do wystroju wnętrza, tak by tworzyły całość.
marekanna.kut
Dodano: 27 Wrz 2015, 20:04
ładnie wyglądają ale ich cena powala, ja bym jednak zainwestował w normalne rolety na prowadnicach
kamil.pradzinski
Dodano: 28 Wrz 2015, 07:17
Zgadzam się , rolety powinny być dopasowane do wnętrza ale w dzisiejszych czasach asortyment producentów jest bardzo duży i każdy klient znajdzie produkt , który go interesuje .
Jedyna sugestia , to nie dopasowywać do koloru ścian .