header.jpg

Czy budować nowy dom...? Czy remontować stary...? Wszystkie za i przeciw... .

marian.kurgan2
Dodano: 18 Sty 2017, 07:05
Zdecydowanie wole nowe domy. Teraz można skorzystać z dewelopera sprawdzonego Ten deweloper jest sprawdzony na rynku, działa od lat. A proponowane przez niego domki w zabudowie szeregowej w stylu holenderskim bardzo mi się podobają. Dokładną propozycję sprawdzicie tu koninko.com.pl Moim zdaniem warte zainteresowania.
malgorzata.kowalska
Dodano: 23 Sty 2017, 20:35
Ja raczej bym budowała dom. Wersja podoba mi się domu pasywnego http://ecoreadyhouse.pl/dom-pasywny Jednym słowem będzie taki jak sobie wymarzyłam tak naprawdę.
igor.woropai
Dodano: 28 Sty 2017, 21:36

Ukraina.Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru,wies do zagospodarowania.Za darmo bale suche,radziecka cegle rozbiorkowa,mebli,domy do przeniesienia i dalszego wykorzystania.Rancza PGR-owskie,stawy,sady,nieuzytki lezace wsrod zielonych wzgorz i glebokich wawozow.Ceny do dogadania.Jazde konno,wypoczynek,wyzywienie,smaczna kuchnie ze swojskimi wyrobami.Wyborne ciasta,konfitury,bimber,nalewki,karpie w smietanie,miekki swiezy ser,mleko.Pokoje w starej chacie w drewnianych 150-cio letnich scianach.Bania,ruska piec z grubka,kominkami.Na tylach osiedla znajduje sie rzeka,kapielisko z mozliwoscia lowienia ryb,grill na duzym terenie pelnym zieleni.Gospodarstwo agroturystyczne Pushkari oferuje domowe specjaly, zywnosc,wedzonki,maslo,chleb,ser,miod.Warzywa,owoce,produkcja ogrodnicza.Uprawa gruntow rolnych w ciszy i spokoju wsrod jezior i lasow. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
norbert.trab
Dodano: 2 Lut 2017, 15:46
nigdy dokładnie nie dowiesz się w jaki sposób był stawiany dom i czy remont nie przekroczy łaaadnej sumy...
radoslaw.potocki
Dodano: 7 Lut 2017, 14:13
Uważam, że koszt remontu starego domu, przewyższy koszt postawienia nowego. Oczywiście, to zależy w jakim stanie jest ten stary, ale często jest tak, że podczas odbudowy domu, wychodzą nowe kłopoty i koszta rosną. Najlepiej jest powierzyć budowę nowego domu, ekipę, która się na tym zna np. http://rw-invest.pl/ z Warszawy. Jest to profesjonalny zespół, który kompleksowo pełni usługi remontowe.
katarzyna.janiszewska
Dodano: 14 Lut 2017, 09:39
Moim zdaniem lepiej kupić gotowy dom w stanie surowym. Nie ma co pakować się w budowę od zera. Kosztuje to więcej nie tylko pieniędzy ale także zdrowia. Nie trzeba się głowić czy wybrać dachówkę czy blachę, watę szkalną czy piankę. okna plastikowe czy drewniane, szamba betonowe czy oczyszczalnie. Ktoś już to zrobił za nas i na pewno chciał zrobić sobie jak najlepiej.
antek.ant2
Dodano: 22 Lut 2017, 09:05
Osobiście rozbudowywałem stary budynek, prace prowadziła dla mnie firma: http://www.urbgb.pl Jestem bardzo zadowolony z wykonanych prac, aczkolwiek muszę powiedzieć, że remont starego domu to zawsze spore ryzyko. Trudno przewidzieć wszystkie niezbędne prace, które mogą być wymagane.
marcelina.zawada
Dodano: 23 Lut 2017, 15:31
jesli dom jest stylowy, niespotykany, nie jest calkowita ruina to bym remontowala stary. zawsze mozna przekalkulowac sobie koszty postawienia identycznego domu jak stary i okreslic czy remont wyjdzie ponad sume. gdybym przykladowo miala do wyboru urokliwy dworek z wysokimi sufitami, ogromnymi drzwiami na wejsciu w [pieknej okolicy to na pewno zdecydowalabym sie zainwestowac w jego remont, chyba ze mowa o zakupie domu jak kazdy inny, wtedy wolalabym budowac od nowa. kluczowa role odgrywa tu tez lokalizacja

Mini Czat