header.jpg

Czy budować nowy dom...? Czy remontować stary...? Wszystkie za i przeciw... .

olek.sagan
Dodano: 5 Kwi 2016, 13:54
wszystkich którzy chcą zmienić coś w swoim domu albo wybudować dom zapraszam na tą strone
hubert.adamski
Dodano: 13 Kwi 2016, 12:23
Niezależnie czy ktoś remontuje czy buduje dom to podczas każdego remontu nie może zabraknąć drabiny aluminiowej, bo dzięki niej można bardzo ułatwić siebie pracę na budowie. Myślę, że każdy budowlaniec powinien mieć swoja prywatną drabine aluminiową przydatną podczas pracy.
majka.maczrtek
Dodano: 26 Kwi 2016, 17:59
Jeśli szukacie dobrego kamienia budowlanego do swojego domu czy zastosowań w mieszkaniu to zobaczcie na kaszmir gold niesamowity nowoczesny kamień z Indii. Teraz dostępny w Fabryce kamienia budowlanego !
marian.knur
Dodano: 26 Kwi 2016, 18:50
Zależy wszystko od faktycznego stanu. Ja pewnie budowałbym nowy, bo wydasz nie wiele więcej pieniędzy a możesz zmienić położenie wszystkich pomieszczeń. Poza tym nad wyremontowaniem starych rzeczy schodzi dużo dłużej a to też sporo większe wydatki. Zastanów się też czy masz dobrą elektrykę, bo to pewnie też do wymiany
adam_.adam
Dodano: 28 Kwi 2016, 18:36
To zależy, czy się już mieszkało od urodzenia w tym domu, bo jeśli tak to wiadomo co było robione przy nim, a co nie. Dlatego w takim przypadku być może warto wyremontować stary dom. Ale w innym przypadku uważam, że lepiej wybudować nowy.

Markop.biz.pl
michalina.olbrychska
Dodano: 3 Maj 2016, 18:17
Zdecydowanie polecam wybudować nowy taniej wyjdzie i można zrobić jak się chce od początku.
justyna.rekowsa
Dodano: 4 Maj 2016, 07:14
Ja uważam,że jeżeli da się przerobić obecny to czemu nie, a jeżeli masz własny pomysł i chcesz wszystko od zera to proszę Cię bardzo :)
rafal.rufucki
Dodano: 4 Maj 2016, 08:19
Remontując nie zawsze będę większe koszty niż budując nowy, no jeżeli stary nie jest rujną i się nie sypie :P
Studio Fo
Dodano: 4 Cze 2016, 11:59
Polecam serdecznie skorzystanie z bezpłatnych konsultacji budowlanych organizowane przez pracownię architektoniczną Studio Formy Otwartej ze Szczecina! Nasza firma we współpracy z ekipą wykonawczą oraz hurtownią materiałów budowlanych BDM System Sp. z o.o. organizuje całkowicie bezpłatne porady-spotkania, dzięki którym nasi przyszli zleceniodawcy mają okazje zapoznać się z naszą ofertą. Więcej informacji znajdą Państwo w wydarzeniu na naszym facebook'u - wydarzenie https://www.facebook.com/events/255902624801039/. Dzięki temu mają Państwo szansę poznać firmę Wykonawczą zanim podejmą Państwo z nią współpracę. Wykonujemy bardzo szczegółowe kosztorysy zakresu prac, dzięki czemu unikamy późniejszych niedomówień. Zapraszamy serdecznie!
arturd.dd
Dodano: 7 Cze 2016, 21:34
Stary dom to zawsze niepowtarzalny klimat, jednak remont może okazać się kłopotliwy. Osobiście marzy mi się nowoczesny dom z dużą ilością przeszkleń, ostatnio cały wolny czas spędzam szukając w internecie ciekawych realizacji. Ostatnio znalazłam fasady aluminiowe Morad, może komuś się przyda. http://morad.pl/fasady-aluminiowe.html

Mini Czat