header.jpg
          

Jaką izolację zastosować przy fundamentach?

anna_.klew
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 40
Dodano: 2 Gru 2016, 14:11
Z kolei ja mogę polecić materiały budowlane najwyższej jakości ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej
na http://www.bth.pl producentów stali również dla indywidualnych klientów według przedstawionego projektu.
sebask.pol
Dołączył: 8 Paź 2016
Posty: 21
Dodano: 27 Gru 2016, 20:23
Już trochę siedzę w temacie i na ten moment mogę polecić Ci WB Duo Flex producent zadbał w niej o dosłownie każdy element. Elastyczność świetna, hamuje karbonizację i korozję. Umożliwia także odparowanie pary wodnej dzięki niskiej dyfuzji. Świetna zarówno na zewnątrz jak i w środku budynku :)
jacek.kawart
Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 80
Dodano: 23 Lis 2017, 10:35
Mi się wydaje, że co do rodzaju zastosowanego rozwiązania powinien wypowiedzieć się ekspert, który wcześniej obejrzy działkę, powierzchnię itd. Tak naprawdę póki nie zobaczy się na żywo jakie warunki panują w danym miejscu ciężko jest powiedzieć coś więcej. Mój kolega pracujący przy budowie autostrad chwali często firmę zajmującą się dużymi projektami Budmech. Ich hydroizolacje są bardzo profesjonalnie wykonywane, a podejście jest bardzo innowacyjne, gdyż korzystają z nowoczesnej technologii.
korek.ko
Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 105
Dodano: 23 Lis 2017, 18:24
Oprócz ocieplenia fundamentów również trzeba pamiętać o hydroizolacji ponieważ po kilku latach mogą przynieść dość sporo kłopotów. Nam przy budowie domu przypomniała o tym ekipa budowlana i namówili nas na zamówienie hydroizolacji Waterblock, która według nich sprawdza się świetnie u wielu ich klientów. Tak, więc zrobiłem. Skontaktowałem się z WaterBlok i przed zamówieniem dopytałem jeszcze trochę o dostawę, warunki gwarancyjne itd. Przyjechała na budowę w wyznaczonym terminie i zgodnie z zakupioną ilością. Teraz po okresie 14 miesięcy mogę powiedzieć, że fachowcy mieli rację. Destrukcyjnych działań wilgoci nigdzie nie widać :)