header.jpg
          

kredyt w obcje walucie - uwaga

eliza.eliza
Dołączył: 19 Lis 2017
Posty: 69
Dodano: 21 Sty 2021, 11:32
Trzeba dobrze się zastanowić przed wzięciem kredytu, szczególnie w obcej walucie. Mnie była potrzebna pomoc prawnika bo uważam że zostałam pokrzywdzona przez bank który naliczał mi horrendalne odsetki za spłatę kredytu we frankach. Na szczęście trafiłem na kancelarię, która specjalizuje się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego. I udało się uzyskać realną pomoc.
tomasz.pudlo
Dołączył: 6 Gru 2016
Posty: 102
Dodano: 22 Sty 2021, 05:07
Jeśli macie kredyt we frankach i chcielibyście zweryfikować, czy umowa kredytowa jest zgodna z prawem, to skontaktujcie sie z kancelarią Katarzyny Piętka z Trójmiasta - http://kancelariapietka.pl/. Specjalizuje się ona w unieważnianiu tego typu umów. Oczywiście nie każdą umowę da się unieważnić, ale pierwszym krokiem jest przeanalizowanie waszej umowy przed doświadczonych prawników, czy są i jakie szanse na jej podważenia. U nas się udało, choć sprawa w sądzie była dość ciężka, to wiedzieliśmy, że mamy wsparcie profesjonalistów, którzy widzą co robią.
justi.sloneczko
Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 339
Dodano: 26 Sty 2021, 08:16
A czy ktoś z was może kojarzy Open Finance? Pewnie tak, bo to popularna marka. Wiecie, że nie tylko możecie u nich dokonać analizy różnych ofert kredytowych? Jak macie chęć, to możecie stać się ich partnerem, możecie stać się ich wspólnikiem. Warto zapoznać się tutaj http://rentownafranczyza.pl z szczegółami.