header.jpg

Konstrukcje stalowe

marek.furtczak
Dodano: 17 Sty 2019, 10:07
Jest mnóstwo rozwiązań dostępnych na rynku, warto wziąć u kogoś, kto jest w twojej okolicy (niż zamawiać przez internet)

hale namiotowe magazynowe
adam.mur
Dodano: 7 Lut 2019, 06:35
Moim zdaniem na temat konstrukcji stalowych mało polaków cokolwiek wie.Ja na ten temat wiem bardzo dużo.

Dodano: 14 Lut 2019, 07:53
Mi ostatnio przyjaciel bardzo długo opowiadał o konstrukcjach stalowych.Szkoda tylko że nic z jego mowy nie zapamiętałem.
Dodano: 21 Lut 2019, 13:17
Konstrukcje stalowe najlepiej zamówić gdzieś na miejscu, nie warto błądzić po internecie.

---------------
ExtraProjekt - moja strona o nieruchomościach
marek.marcinkowski
Dodano: 27 Lut 2019, 08:11
Dzień Dobry,

Konstrukcje stalowe to jeden z najważniejszych elementów przy budownictwie przemysłowym, warto zadbać aby były wysokiej jakości, a firma montująca miała konkretne pojęcie o robocie. Takie konstrukcje dobrze nadają się do hal produkcyjnych, sportowych oraz handlowych, sam korzystam z możliwości jakie daje firma domgaz.com.pl mój zaufany partner w biznesie :)

karol.pawlak2
Dodano: 4 Mar 2019, 11:31
Zdobywając kolejne doświadczenia w obrocie maszynami na rynku wtórnym, firma https://www.kriw.pl wyspecjalizowała się w kompleksowych dostawach dużo-gabarytowych maszyn: wiertarko-frezarek, wytaczarek stołowych i płytowych, tokarek karuzelowych, frezarek bramowych,tokarek uniwersalnych i tarczowych, wiertarek promieniowych i innych maszyn konwencjonalnych i sterowanych CNC.
norbert.olszanski
Dodano: 10 Mar 2019, 11:41
Przy wyborze konstrukcji stalowej warto jest zwrócić uwagę, czy poszczególne elementy są zabezpieczone przed korozją. Producenci przeważnie używają nowoczesnych zabezpieczeń antykorozyjnych https://www.metaltech.pl/zabezpieczenia-antykorozyjne/cynkowanie-ogniowe/ , które zabezpieczają metal przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Nie można tego lekceważyć przy wyborze konstrukcji stalowej.
kamil.kowalski234
Dodano: 17 Mar 2019, 20:19
Jeśli chodzi o konstrukcje stalowe to jak to wygląda z czyszczeniem i szlifowaniem? Słyszałem, że krążki na rzep ceramiczne dobrze się sprawdzają, ale wolałbym zasięgnąć waszej opinii. Chyba, że macie jakieś inne pomysły jeśli chodzi o krążki.
edek.keresd
Dodano: 17 Kwi 2019, 11:22
Ja na temat konstrukcji stalowych naprawdę wiem bardzo dużo.Jestem w tej sprawie ekspertem.