header.jpg

Hala magazynowa budowa i projekt

ala.kaczanowska
Dodano: 26 Wrz 2014, 22:29
Kto w przypadku, gdy firma Zarzycki Konstrukcje wykona projekt i obejmie nadzór budowlany nad powstającą halą będzie generalnym wykonawcą? Firma budująca? To znaczy, że firma budująca może wziąć podwykonawców? I nad czym czuwa generalny? Nad całością inwestycji czy nad tymi wycinkami budowy, które z nim jako firmą budowlaną uzgodnię? Trochę się zapętliłam...
asia.wysocka
Dodano: 22 Lut 2015, 06:38
Myślę,że najlepiej by było żeby Zarzycki Konstrukcje Stalowekompleksowo zrobił wszystko. Czyli projekt i wykonawstwo. Zarzycki to firma bardzo profesjonalna i wykona to z pewnością należycie.
marek.zyzniak
Dodano: 23 Lip 2015, 20:13
Jak już mamy sie decydować na stawianie takich hal to warto było by skorzystać z pomocy firmy która ma w tym doświadczenie by hala została postawiona solidnie. Moge zostawić Ci tutaj namiary na bardzo dobrą firmę od tego typu hal i magazynów. Wykonają to dla Ciebie bardzo solidnie.
martyna.kowalska
Dodano: 29 Lip 2015, 18:16
Jedno to budowa hali, a druga sprawa jej wyposażenie. Najważniejszym elementem oprócz dobrania odpowiednich półek jest zakup wózków widłowych. Warto jest zainwestować w znany produkt, dlatego polecam coś tej firmy http://cswim.pl/ sprawdzone i przetestowane :)
ida.borej
Dodano: 17 Sie 2015, 07:06
W przypadku hali magazynowej bardzo ważne są fundamenty i posadzki. Dlatego chciałabym Wam polecić Zarembę Posadzki wykonawcę posadzek przemysłowych. Mają wieloletnie doświadczenie i w swojej pracy używają tylko materiałów najwyższej jakości.
wojciech.sadlo
Dodano: 17 Sie 2015, 11:01
Najlepiej gdy nad inwestycją będzie sprawował nadzór jeden wykonawca, który następnie może zatrudnić podwykonawców, za których to on będzie odpowiedzialny. Terminowość i jakość wykonywanych usług to są cechy rzetelnego dewelopera, który może to potwierdzić istniejącymi inwestycjami w postaci hal magazynowych, hal produkcyjnych.
radek_.jonkisz
Dodano: 27 Sie 2015, 10:40
Zimą w firmie z pewnością uciążliwe jest odśnieżanie śniegu, szczególnie gdy posiada się duży parking lub hale na których zalega śnieg. Warto wtedy wynająć firmę taką jak link: odsniezaniewarszawa24.pl, która zajmie się odśnieżaniem, a także usunie zalegający śnieg z terenu firmy.
Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 27 Sie 2015, 10:55
Polecam skorzystać:

Ale właściwie dlaczego Inwestor Zastępczy - Construction Managment ...? Czy będzie taniej ? ...

http://polskieforumbudowlane.pl/forums/topics/view/6918
zbyszek.lis
Dodano: 27 Sie 2015, 15:46
Moim zdaniem z tych wszystkich rodzai hal jakie sa obecnie dostępne to hale stalowe są najbardziej opłacalne. Są solidne i więcej osób chcąc wynająć jakąś hale bardziej bierze pod uwagę te stalowe.
tomasz.syk
Dodano: 6 Wrz 2015, 10:09
około 7 lat temu firma Hawryluk Posadzki Przemysłowe stawiała u mnie zarówno hale jak i zajęła się posadzką, do tej pory, za wyjatkiem jednej usterki (pęknięty próg) nie ma żadnych innych. Nie wiem jakie doświadczenie macie z halami i posadzkami przemysłowymi, jak dla mnie 7 lat intensywnego użytkowania bez pęknięć posadzki, dziur itp. to chyba dobry wynik.