header.jpg

Zakup nowego mieszkania w Katowicach. Gdzie szukać?

janusz.karpaty
Dodano: 25 Wrz 2014, 11:44
Czy ktoś z Was orientuje się gdzie szukać nowych nieruchomości w tym mieście?
anna.kwiatek
Dodano: 25 Wrz 2014, 13:24
W mieście buduje się ostatnio dość sporo. Sama nie mieszkam wprawdzie w Katowicach ale widzę,ze miasto się rozwija i inwestycji realizowanych jest naprawdę sporo.
Tutaj:
http://targimieszkaniowe.net/katowice-i-okolice/rynek-pierwotny/ - jest dobra strona, która pewnie Cię zainteresuje. Znajduje się tam zestawienie wszystkich inwestycji budowanych przez deweloperów.
Wyszukiwanie jest naprawdę proste tak więc spokojnie sobie poradzisz.
wiktoria.zawadzka
Dodano: 20 Lut 2017, 13:00
Jeśli o mnie chodzi to ja przed zakupem mieszkania musiałam wziąć nocleg w Katowicach i sprawdzić jak się ogólnie żyje w tym mieście :) Ale ogólnie polecam, niektórzy przesadzają z tym syfem w Katowicach. Byłam w innych większych miastach i powiedziałabym, że jest nawet gorzej :)
janek.sienkiewicz
Dodano: 9 Mar 2018, 09:20
Jeśli chodzi o mieszkania pozostające na rynku katowickim, to ja jestem takiego zdania, że godne zainteresowania są Koszutki. Przede wszystkim z tego względu, że jest to dzielnica szybko się rozbudowująca. Ponadto z jednej strony są tam galerie handlowe, a z drugiej natomiast można się spotkać na terenach zielonych, szczególnie w cieplejszych miesiącach. Każdy więc znajdzie coś dla siebie, ja kupiłem ostatecznie mieszkanie z rynku wtórnego, teraz po kilku latach przyszedł czas na remont i już uzyskałem pieniądze na ten cel - https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-bez-wychodzenia-z-domu,4.html
marcin.ambroziak
Dodano: 9 Mar 2018, 12:26
Często pojawia się taki problem i zapytanie. Dobrze, że podsyłacie takie oferty.
cyprian.lis
Dodano: 9 Mar 2018, 16:39
Dopiero co szukałem czegoś takiego. Dzięki za linki, jak będę miał chwilę to na pewno je przejrzę.