header.jpg

Projekt

mariusz.mi
Dodano: 3 Kwi 2018, 07:03
My również mamy dom z gotowego projektu i nie narzekam. Dobra cena i praktycznie idealnie pasował do tego z naszych marzeń.
e-rzecznik.knauf_therm
Dodano: 7 Maj 2018, 07:22
Domy z gotowych projektów nie są złym rozwiązaniem, ale warto zawsze nanieść zmiany, które zagwarantują, że nasz wymarzony dom będzie na pewno energooszczędny. Nie chodzi tu tylko o uzyskanie w miarę zwartej bryły budynku, lecz również odpowiednie ustawienie domu względem stron świata. Tak, by od strony południowo-zachodniej pobierał energię słońca, a od północy był dobrze zaizolowany przed zimnem.
e-rzecznik.knauf_therm
Dodano: 7 Maj 2018, 07:24
Domy z gotowych projektów nie są złym rozwiązaniem, ale warto zawsze nanieść zmiany, które zagwarantują, że nasz wymarzony dom będzie na pewno energooszczędny. Nie chodzi tu tylko o uzyskanie w miarę zwartej bryły budynku, lecz również odpowiednie ustawienie domu względem stron świata. Tak, by od strony południowo-zachodniej pobierał energię słońca, a od północy był dobrze zaizolowany przed zimnem.
agnieszka.chylinska2
Dodano: 26 Cze 2018, 09:49
Warto moim zdaniem zostawić ten temat jakiemuś specjaliście z tego obszaru tematycznego... To może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Mika38
Dodano: 28 Lip 2018, 18:48
Widzę, że na stronie MG Projekt ( https://www.mgprojekt.com.pl ) jest projekt Konwalia w obniżonej cenie . Jakaś tam jest promocja Projekt Tygodnia i 20% taniej można go kupić. Korzystał ktoś może z tej promocji? Nie wiecie jaki projekt będzie w przyszłym tygodniu?
strike10.strike10
Dodano: 28 Sie 2018, 16:17
Nie mam zdania w tym temacie. Nie jest to moja dziedzina wiedzy i nie będę za bardzo w stanie pomóc.