header.jpg

Nowoczesne elewacje

pzl P.11
Dodano: 27 Sie 2014, 08:30
Elewacje kompozytowe Twinson - ktoś słyszał o tym rozwiązaniu? Przeczytałem, że kompozyt, to połączenie drewna sosnowego i PVC.

Na stronie firmy piszą, że to nowoczesne systemy elewacyjne gwarantujace wyjątkową estetykę i funkcjonalność na wiele lat. Co sądzicie o tej technologii?
g.g
Dodano: 26 Maj 2015, 20:57
Aż przeczytam o tym z ciekawości czy to faktycznie jest takie dobre.
maksymilian.kownacki
Dodano: 19 Wrz 2016, 09:16
interesujące, chętnie się wtajemniczę
tadeusz.norek
Dodano: 6 Maj 2018, 12:20
A jak wam się podobają elewacje z żaluzji? Byłem ostatnio w Opolu w Centrum Wystawienniczym Zakrzów i elewacja zrobiła na mnie duże wrażenie. Zobaczcie sobie sami jak to wygląda - http://blog.barwasystem.pl/category/obiekty/centrum-wystawienniczo-uslugowo-handlowe-zakrzow/. Jak dla mnie rewelacyjne rozwiązanie - eleganckie i nowoczesne. Zresztą, z tego co widziałem na stronie firmy Barwa System, to robią też bardzo ciekawe elewacje z siatki czy z blachy perforowanej.
kacper.kalisz
Dodano: 31 Lip 2018, 20:46
Warto szukać różnych rozwiązań ja trafiłem również na ofertę Pozbruk, gdzie znalazłem piękną cegłę elewacyjną largo i już znalazła się w miejscu gdzie będzie znajdował się taras :)
elzbieta.muciek-barbara
Dodano: 9 Sie 2018, 10:13
Jest wiele ciekawych i nowoczesnych elewacji, ale wszystko zależy od naszego gustu. My planujemy nasz dom wykończyć elewacją z cegły klinkierowej. Nawet znalazłam ciekawe wzory na stronie Lode tylko mam problem z wyborem koloru, bo jest spory wybór i chyba zdecyduje się na ręcznie formowane, wyglądają naturalniej.
artur.budyn
Dodano: 8 Maj 2019, 10:29
Bardzo popularne stają się ostatnio panele elewacyjne. Na stronie https://stramapanels.com/ można zobaczyć jak wyglądają w rzeczywistości i osobiście sam się na nie zdecydowałem. Efekt robi spore wrażenie ;)
e-rzecznik.knauf_therm
Dodano: 22 Maj 2019, 10:34
Jeśli chodzi o modernizację elewacji, najpopularniejszą metodą jest obecnie technologia ETICS z wykorzystaniem styropianu grafitowego, siatki i tynku. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość łatwego odświeżenia wyglądu, poprzez np. malowanie na inny kolor. Aby uzyskać efekt gładkiej ściany, należy jednak zwrócić uwagę na jakość płyt, które powinny mieć płaski kształt i równe krawędzie. Do takich prac polecamy formowane ciśnieniowo płyty grafitowe Knauf Therm ETIXX, które posiadają doskonałą sztywność i geometrię, dzięki czemu gwarantują profesjonalny efekt prac.