header.jpg

Nowoczesne elewacje

pzl P.11
Dodano: 27 Sie 2014, 08:30
Elewacje kompozytowe Twinson - ktoś słyszał o tym rozwiązaniu? Przeczytałem, że kompozyt, to połączenie drewna sosnowego i PVC.

Na stronie firmy piszą, że to nowoczesne systemy elewacyjne gwarantujace wyjątkową estetykę i funkcjonalność na wiele lat. Co sądzicie o tej technologii?
g.g
Dodano: 26 Maj 2015, 20:57
Aż przeczytam o tym z ciekawości czy to faktycznie jest takie dobre.
maksymilian.kownacki
Dodano: 19 Wrz 2016, 09:16
interesujące, chętnie się wtajemniczę
tadeusz.norek
Dodano: 6 Maj 2018, 12:20
A jak wam się podobają elewacje z żaluzji? Byłem ostatnio w Opolu w Centrum Wystawienniczym Zakrzów i elewacja zrobiła na mnie duże wrażenie. Zobaczcie sobie sami jak to wygląda - http://blog.barwasystem.pl/category/obiekty/centrum-wystawienniczo-uslugowo-handlowe-zakrzow/. Jak dla mnie rewelacyjne rozwiązanie - eleganckie i nowoczesne. Zresztą, z tego co widziałem na stronie firmy Barwa System, to robią też bardzo ciekawe elewacje z siatki czy z blachy perforowanej.
kacper.kalisz
Dodano: 31 Lip 2018, 20:46
Warto szukać różnych rozwiązań ja trafiłem również na ofertę Pozbruk, gdzie znalazłem piękną cegłę elewacyjną largo i już znalazła się w miejscu gdzie będzie znajdował się taras :)
elzbieta.muciek-barbara
Dodano: 9 Sie 2018, 10:13
Jest wiele ciekawych i nowoczesnych elewacji, ale wszystko zależy od naszego gustu. My planujemy nasz dom wykończyć elewacją z cegły klinkierowej. Nawet znalazłam ciekawe wzory na stronie Lode tylko mam problem z wyborem koloru, bo jest spory wybór i chyba zdecyduje się na ręcznie formowane, wyglądają naturalniej.