header.jpg
          

wózek widłowy przy budowie domu

jagoda.kobierska
Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 17
Dodano: 8 Lip 2019, 10:16
A windy dla niepełnosprawnych? Ktoś ma jakieś sprawdzone modele, które sprawdzają się w budynkach użyteczności publicznej?
marek.jacek
Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 3
Dodano: 21 Sie 2019, 11:31
W sumie to nie wiem czy jest to takie potrzebne. Jeżeli już to raczej nie ma sensu kupować, możecie wynająć taki sprzęt na konkretne prace. Wózki widłowe częściej wykorzystywane są w magazynach, halach produkcyjnych. My postawiliśmy na taki sprzęt od https://gizo.pl Akurat kupiliśmy używane modele, ale także możecie tu zdecydować się na wynajem wózków widłowych. Zainteresujcie się ofertą firmy Gizo jeżeli szukacie maszyn budowlanych.
justi.sloneczko
Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 338
Dodano: 2 Wrz 2020, 09:46
Owszem maszyny budowlane wszelkiego pokroju mają ogromne znaczenie. Dzięki nim praca przebiega płynnie i bezproblemowo. Warto więc zajrzeć sobie również w ofertę http://cranelift.pl/ . Jeżeli będzie potrzebować fachowców od montażu szyb, to warto się do nich zgłosić.
marta.kij
Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 138
Dodano: 4 Wrz 2020, 16:20
Samo posiadanie wózka widłowego to jedno, do jego obsługi potrzebne są jeszcze ważne uprawnienia. Nie wystarczy wiedza jak wózek obsługiwać, to maszyna wymagająca posiadania stosowanych uprawnień. Taki kurs wózek widłowy przeprowadza ta firma szkoleniowa https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-wozki-widlowe-i-podesty-ruchome/, zarówno szkolą na operatora wózków widłowych jak i podestów ruchomych. Kurs tak samo jak egzamin obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Wózkiem nie wystarczy umieć jeździć, trzeba też posiadać stosowną wiedzę na temat jego budowy, podstaw BHP. Zdobyte uprawnienia UDT na wózki są ważne na terenie całego kraju.