header.jpg

Przesyłki zagraniczne

daria.rak
Dodano: 26 Cze 2019, 08:16
Chciałabym serdecznie porozmawiać z Wami dziś o przesyłkach zagranicznych, szczególnie z Irlandii i Wielkiej Brytanii, do Polski. Czy zdarzało się Wam zamawiać takie przesyłki i opłacać? Interesuje mnie sam proceder, ale i firmy, jakie możecie mi do tego celu polecić. Będę zobowiązana, bo najprawdopodobniej mój mąż będzie jechała do któregoś z tych krajów do pracy, a ja chciałabym wiedzieć jak przesłać mu coś potrzebnego.
justi.sloneczko
Dodano: 26 Cze 2019, 12:45
Może to nie moja sprawa, ale nie bałeś się puścić żonę tak daleko? To jednak jest długa rozłąka i wszystko może się zdarzyć.No ale w sumie nie pytałaś o to więc nie będę już o tym mówić. Na pewno Musisz wiedzieć, że przesyłka międzynarodowa jest dużo droższa od polskiej , a mimo wszystko sposób zamawiania jej jest bardzo podobny. W sumie wystarczy tylko wejść na stronę wpisać wymiary i waga i gotowe.
natalia.nykiel
Dodano: 26 Cze 2019, 15:26
W sumie to nie wiem za wiele. No przewieźć się da dziś już wszystko, to to na pewno, ale jak to się rozlicza, jakie są koszta i na co należy uważać - dla mnie czarna magia. Justi ma racje, że trzeba jednak zdecydowanie orientować się u danego przewoźnika. Oni najlepiej się na tym znają i w razie czego to doradzą, co i jak spakować, bez problemu. Tak w sumie będzie najrozsądniej, bo co my ci tam powiedzieć mozemy, jak nie wysłaliśmy..
anna.lak
Dodano: 26 Cze 2019, 18:17
Przesyłki zagraniczne to niestety dosyć droga sprawa.
radzio.rak
Dodano: 27 Cze 2019, 14:14
Wszyscy tak piszą okrężnie o tym, a ja jednak chciałbym po prostu powiedzieć, do kogo w takich przesyłkach możecie się zgłosić, bo nie powiedzieliście nic na ten temat. Otóż, czy znana jest Wam firma Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ ? To właśnie o nich mówię. Są naprawdę rzetelni i zawsze przyjeżdżają na czas. Myślę, że będziecie zadowoleni, tak samo jak większość ich klientów. Lista krajów, do których jeżdżą dostępna jest na stronie www.