header.jpg
          

Fora internetowe w Polsce. ARCHETON - ostrzegam.

Adam Kleczewski
Gravatar
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 635
Dodano: 22 Cze 2014, 11:12
OSTRZEŻENIE w sprawie sugerowania się opiniami dostępnymi na forach ...

Informacja dla branży budowlanej - deweloperów, producentów, firm budowlanych, architektów i inwestorów.Chcecie Państwo budować dom?Koniecznie przeczytajcie

Ostrzegam wszystkich mających w planach budowę domu przed podejmowaniem decyzji na podstawie wpisów i opinii pochodzących z internetu.

Szczególnie ostrzegam przed sugerowaniem się przez konsumentów opiniami pochodzącymi z :

- forum "http://www.szkielet.pl/forum/" zarządzanym przez pana Wojciecha Nitkę

- forum "http://www.forumbudowlane.pl" zarządzanym przez pana Przemysława Kalickiego

- forum "http://www.forum.archeton.pl" zarządzanym przez pana Ryszarda Czaplę

Wymienione wyżej fora internetowe promują pomówienia oraz treści zniesławiające czym w sposób świadomy przyczyniają się do ograniczania dostępu do rynku firmom konkurencyjnym lub firmom branżowych, które nie są zainteresowane współpracą z wymienionymi (forami) portalami oraz instytucjami prowadzonymi przez prowadzących wymienione fora internetowe.

Takie praktyki mają na celu eliminowanie z rynku podmiotów zajmujących się działalnością konkurencyjną. Promowane treści pomawiające i zniesławiające konkurencję w większości przypadków nie mają nic wspólnego z prawdą. Firmy konkurencyjne dla wymienionych portali są przedstawiane w sieci jako oszuści czy firmy niesolidne celowo, po to by potencjalni klienci tych firm nie chcieli korzystać z ich usług.

Jednocześnie pozytywne opinie uzyskują firmy podporządkowane wymienionym wyżej portalom.

Więcej w opisywanych wątkach na stronach:

http://www.goldenline.pl/grupy/Media_i_dziennikarstwo/etykaforum-pl/gospodarczy-hejt-czyli-jak-doprowadzic-konkurenta-do-ruiny,3435581/

http://www.goldenline.pl/grupy/Media_i_dziennikarstwo/etykaforum-pl/stop-reklamie-na-forach,3429877/

http://www.goldenline.pl/grupy/Media_i_dziennikarstwo/etykaforum-pl/mowa-nienawisci,3443723/

http://www.goldenline.pl/grupy/Media_i_dziennikarstwo/etykaforum-pl/dzis-ten-probem-dotyczy-mnie-jutro-jednak-moze-dotyczyc-i-kazdego-z-was,3437413/Z poważaniem, Adam Kleczewski

tel.kom.696.578.147

e-mail:a.kleczewski@dommediaprojekt.plNasza oferta:

http://www.dommediaprojekt.pl

https://www.facebook.com/pages/Dom-Media-Projekt/487639451258241

http://www.perfekkosystem.pl

https://www.facebook.com/perfekkodomy

http://www.polskieforumbudowlane.pl

Więcej o mnie:

http://www.goldenline.pl/adam-kleczewski2/Tagi: adam kleczewski forum opinie, adam kleczewski opinie opinia forum, adam kleczewski oszust, adam kleczewski oszust etyka forum, archeton domy szkielet, archeton polskie forum budowlane, archeton projekty dowmów opinie, archn domy opinie, budowa domu opinie o firmach, budowlane forum kleczewski kalicki nitka, czapla prezes archeton polskie forum budowlane ety, domy drewniane opinie, forum budowlane, forum budowlane opinie, forum szkielet dom drewniany, kalicki oszust opinie forum archeton, kleczewski archeton, kleczewski etyka forum golden line, kleczewski kalicki nitka czapla oszust archeton mu, murator opinie forum, murator polskie forum budowlane oszust, nitka opinie szkielt oszust o firmach opinie, opinie archeton czapla prezes, opinie o firmach budowlanych, opinie o firmach wykonawczych, opinie o firmach wykonawczych szkielet, opinie perfekko, oszust nitka wojciech szkielet, oszust polskie forum budowlane forum opinie szkiel, perfekko forum kalicki opinie, perfekko system archeton, szkielet opinie o firmach
Adam Kleczewski
Gravatar
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 635
Dodano: 27 Lis 2014, 19:21
Fora w internecie. Pijar, czyli jak kreować rzeczywistość by wykończyć konkurencję.(Z autopsji).

Autor: Adam Kleczewski http://www.EtykaForum.pl | 27.11.2014 r
(Kontakt e-mail:a.kleczewski@dommediaprojekt.pl)

Zapraszam do przeczytania niniejszego raportu wszystkich uczestników internetu zafascynowanych możliwościami jakie internet nam daje - tych korzystających z internetu jako konsumenci, sprzedawcy, bywalcy forów, uczestnicy dyskusji, a także zamieszczających opinie czy szukający opinii. Do napisania artykułu zmotywowały mnie doświadczenia i obserwacje własne. Poczułem chęć podzielenia się obrazem zdarzeń z którymi mam do czynienia od kilku lat. Być może w tym tekście odnajdą państwo odniesienie do własnych doświadczeń. Moją wypowiedź oparłem na przykładach z życia wziętych:

Spis tematów
1. Stowarzyszenie Dom Drewniany Wojciech Nitka i jego forum szkielet
2. Pracownie projektowe - kolejne fakty. Przykład pracowni Archeton sp. z o.o. zarządzanej przez prezesa Ryszarda Czaplę
3. Grupa e-budownictwo sp. z o.o. zarządzana przez prezesa Przemysława Kalcikiego i spółka matka Polskapresse sp. z o.o. zarządzana przez panią prezes Dorotę Stanek – w ślady Stowarzyszenia Dom Drewniany?
4. Golden Line – czyżby fair?
5. Etyka czy forum – http://www.Etyka Forum.pl / Adam Kleczewski
6. Realne straty

Stowarzyszenie Dom Drewniany Wojciech Nitka i jego forum szkielet

Mam od kilu lat wątpliwą przyjemność uczestnictwa (bez woli własnej) na forum internetowym pana Wojciecha Nitki, forum prowadzonym pod szyldem Stowarzyszenia Domów Drewnianych. Stowarzyszenie to tworzy grupa firm zajmujących się promowaniem budownictwa szkieletowego lekkiego (kanadyjskiego), pozyskująca z rynku członków wspierających – czyli firmy zajmujące się produkcją i sprzedażą materiałów budowlanych.
Członkowie Stowarzyszenia Domów Drewnianych promowani są na stronach Stowarzyszenia jako firmy specjalistyczne zajmujące się budownictwem … drewnianym. By stać się członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany należy spełniać kilka warunków, gdzie jednym z tych warunków jest uiszczanie ustalonych opłat.
Członkowie Stowarzyszenia oprócz tego, że liczyć mogą na stałą promocję swoich firm poprzez Stowarzyszenie to liczyć również mogą na odpowiedni (jak zauważyłem) wizerunek na forum moderowanym osobiście przez prezesa Stowarzyszenia Pana Wojciecha Nitkę. I może nic by w tym co przedstawiam nie było dziwnego gdybym na własnej skórze nie odczuł nieco innej części działalności Stowarzyszenia jaką jest równocześnie … anty-promocja.
Anty-promocja w moim przypadku i na moich przykładach zawiera kilka szczególnych elementów, a mianowicie:
- przedstawienie wizerunku mojej osoby w ekstremalnie czarnych barwach wszystkim czytającym posty na forum
- przedstawienie w ekstremalnie czarnych barwach wizerunku mojej technologii Perfekko System (diametralnie innej niż ta promowana przez Stowarzyszenie (czyli konkurencyjnej))
- brak reakcji przez moderatora forum na moje prośby odnośnie usunięcia wątków ewidentnie nieprawdziwych, szkodzących, znieważających zarówno mnie prywatnie jak i moją technologię
- brak reakcji administratora na moje prośby odnośnie usunięcia wątków podpisanych przez osoby za mnie się poszywające ( nie moich wątków, a podpisanych moim imieniem i nazwiskiem)- brak reakcji administratora na moje prośby odnośnie usunięcia wątków moich podpisanych przeze mnie ( był moment, że niestety dałem się sprowokować i zamieściłem sam kilka odpowiedzi, gdzie dopiero po czasie zrozumiałem, że nie ma to najmniejszego sensu)
- i wreszcie ostatecznie : zablokowanie mi dostępu do forum (rozumiane przeze mnie jako w pewnym obszarze zablokowanie dostępu do internetu)
Z tego co zupełnie przypadkowo udało mi się ustalić dowiedziałem się, że mój przypadek na forum pana Wojciecha Nitki nie jest jedyny i odosobniony. Upór moderatora forum pana Wojciecha Nitki jest tak ostentacyjny, że sprawa karna (w toku) którą zmuszony byłem założyć również nie spowodowała żadnej zmiany i nadal można poczytać sobie mrożące krew w żyłach historie na mój temat. W związku z tym, że sytuacja taka trwa już od lat to skutki dla mnie jakie są można łatwo sobie wyobrazić. Z resztą tyle osób widziało już te parszywe wypowiedzi, że i was czytających ten artykuł serdecznie do tego namawiam.
Zastanawiam się i nie wiem czy rolą Stowarzyszeń generalnie rzecz ujmując może być promowanie pomówień i aktów znieważeń? Czy takie działania mogą być zakwalifikowane przez Sąd jako udział w sprawstwie? Trudno mi na ten moment powiedzieć.
Ta sytuacja to jedynie przykład jak forum internetowe – sztucznie - może wpływać na kreowanie wizerunku danej osoby czy przedsiębiorstwa i pokazuje jaką moc może kryć w sobie przemyślane działanie konkurencji. A i jest to próbka dla czytających wątki ; jak może wyglądać walka z konkurencją – jakie formy są dozwolone (?).
Opinie na forach to element, który bardzo oddziałuje na świadomość i podświadomość nabywcy czy kontrahenta i w tego typu przypadku bardzo łatwo jak się okazuje da się kierować emocjami zakładając z góry spełnienie się określonych scenariuszy.
Ta konkretna sytuacja, w związku z tym iż dotyczy również produktów rynkowych da moim skromnym zdaniem zakwalifikować się jako element nieuczciwej walki konkurencyjnej i wprowadzeniem potencjalnego konsumenta (uczestnika internetu) celowo w błąd. No ale to już oczywiście zagadnienie na oddzielny rozdział …
W tym artykule celem moim jest jedynie zasygnalizowanie problemu „od kuchni” szerszej społeczności, bo opisywać wszystkiego co wydarzyło się przez kilka lat w jednym raporcie się nie da.

Pracownie projektowe - kolejne fakty. Przykład pracowni Archeton sp. z o.o. zarządzanej przez prezesa Ryszarda Czaplę


Jakiś czas temu uruchomiliśmy własne forum internetowe branżowe pod nazwą Polskie Forum Budowlane. Inspiracji było sporo, między innymi doświadczenia opisane powyżej. Doszedłem do wniosku, że warto by pojawiło się forum na którym nie będzie reżyserów i animatorów, nikt nikogo nie będzie pomawiał a za to pojawią się rzetelne informacje branżowe bez lobby. Powstał pomysł by na Polskim Forum Budowlanym założyć wątek w którym będziemy podawać rzetelne ceny realizacji budowy domów wg. projektów typowych sprzedawanych na rynku.
Niestety znaną praktyką w branży (niektórych pracowni sprzedających projekty typowe) jest podawanie zaniżonych kosztorysów realizacyjnych dotyczących budowy wybranego domu. Takie działania mają na celu wywołanie zainteresowania wśród potencjalnych kupujących projekty, zamierzających budować dom. Cena realizacji budowy danego domu im niższa, tym większe prawdopodobieństwo, że dany projekt się lepiej będzie sprzedawał. Jest to sytuacja znana w branży, o której nie wiedzą jednak potencjalni klienci danych pracowni sprzedających projekty typowe. Oczywiście są na rynku również i pracownie, które nie stosują takich praktyk, jednak takich pracowni jest niewiele.
Projekty typowe pracowni projektowych są również i dostępne często na stronach internetowych przy forach branżowych (pośrednictwo sprzedaży), i np. z tego co mi wiadomo oferta z projektami jest dostępna na stronach wspominanego wcześniej Stowarzyszenia Dom Drewniany, jako jeden z elementów zarobkowania Stowarzyszenia. Oczywiste jest to, że jeśli takie np. Stowarzyszenie promuje firmy budujące domy a do tego sprzedaje projekty domów, które na pierwszy rzut oka są tanie w realizacji to osoby chętne budować dom są zainteresowane zarówno zakupem projektu jak i uzyskaniem informacji o dobrej firmie wykonawczej. Fakt, że domu nie da się zbudować tak tanio jak wynikało to jeszcze przed zakupem projektu zacznie doskwierać nabywcy projektu dopiero później – i właśnie …. Na naszym forum postanowiliśmy „odkryć karty”. Zaczęliśmy wyceniać rzetelnie projekty domów, powstał wątek cieszący się dużym zainteresowaniem. Osoby chcące zbudować dom zadają pytania ile tak naprawdę dom może kosztować. Odpowiadamy. Wątek stał się popularny nie tylko wśród osób zainteresowanych budową domu i otrzymaniem rzetelnej wyceny, ale stał się popularny również … wśród pracowni projektowych sprzedających projekty typowe oraz wśród pośredników zarabiających na sprzedawaniu projektów typowych. Wyszło tak, że zaczęliśmy psuć interes niektórym biurom projektowym sprzedającym „typówki” i wyceniającym koszty budowy zbyt nisko. Ich klienci zaczynają dostrzegać, że domu nie da się wybudować w cenie jaką podają i oferta nie jest wcale taka atrakcyjna.
Po tym, gdzie w internecie pojawiają się opinie przeciwko nam, nie trudno przypuszczać komu psujemy interes.
Swoje forum posiada np. firma Archeton sp. z o.o. z Krakowa zarządzana przez architekta Ryszarda Czaplę. Jest to forum na którym nie trudno znaleźć opinie na mój temat w formie pomówień takich samych jak na wcześniej wymienionym forum.
Archeton sp. z o.o. to nie jest niestety jedyna firma sprzedająca autorskie projekty typowe gdzie koszt realizacji bywał znacznie zaniżany (więcej informacji na temat wycen realizacji budowy domów wg. pracowni Archeton można znaleźć na Polskim Forum Budowlanym).
Zastanawiam się czy fakt, że podawane przez Archeton sp. z o.o. ceny za realizację projektowanych domów bywają zbyt niskie to powód by podtrzymywać na własnym forum skandaliczne pomówienia na mój temat? Być może dla prezesa Ryszarda Czapli jest to argument, a być może pan prezes szukając sposobu na zainteresowanie własnymi stronami www udał się po poradę co zrobić do pana prezesa Wojciecha Nitki. Trudno mi znaleźć odpowiedź na to pytanie ( a tym bardziej, że toczące się postępowanie karne w sprawie pomówień mojej osoby również na ten moment nie spowodowało zmiany stanowiska pana prezesa Czapli).

Grupa e-budownictwo sp. z o.o. zarządzana przez prezesa Przemysława Kalcikiego i spółka matka Polskapresse sp. z o.o. zarządzana przez panią prezes Dorotę Stanek – w ślady Stowarzyszenia Dom Drewniany?

Na początek tego mini rozdziału, kilka słów wstępu. Forum Budowlane spółki Grupa e-budownictwo sp. z o.o. to forum z aspiracjami – jak wynika z reklamy „nr 1 w Polsce”.
Forum to żyje z reklam i między innymi ze sprzedaży właśnie … projektów typowych. Reklamy „fruwają po forum”, aż miło ( w tym miejscu tylko dopowiem, że forum Stowarzyszenia Dom Drewniany również żyje z reklam, ale chyba nie ma aż takiego wzięcia u reklamodawców jak forum budowlane).
By zdobywać reklamodawców każde forum potrzebuje zainteresowania czyli wejść na stronę (na forum). Im więcej odwiedzin użytkowników internetu, tym lepsza pozycja danego forum u reklamodawców. Każdy reklamodawca chce być widziany – to oczywiste.
W moim odczuciu cała sytuacja na forum np. Stowarzyszenia Dom Drewniany z pewnością przysporzyła odwiedzin czytających (ponieważ zadbała o to wyszukiwarka gogle). Z liczników zainstalowanych na tym forum widać, że wątki pomawiające przez lata moja osobę czytało … tysiące użytkowników internetu. Miało więc Stowarzyszenie Dom Drewniany użytek z utrzymywanych pomówień mojej osoby - bo i reklamy od reklamodawców miał kto oglądać.
Wracając do aspiracji Forum Budowlanego i jego zarządu w osobie prezesa Przemysława Kalickiego odnoszę wrażenie, że za przyczyną prezesa Wojciecha Niki prezes Kalicki nie chce być „gorszy”. Skuteczne metody w promowaniu forum szkielet Stowarzyszenia Dom Drewniany przejmuje Forum Budowlane zarządzane przez prezesa spółki Grupa e-budownictwo sp. z o.o. (notabene spółki córki spółki Polskapresse). Kto nie wierzy – łatwo znaleźć opinie na mój temat i na tym forum … … …
Co na to Polskapresse sp. z o.o. (zacna prężna grupa wydawnicza) właściciel większościowy spółki Grupa e-budownictwo sp. z o.o.?
Nic. Ani moje pisma do pana prezesa Kalickiego, ani moje pisma do pani prezes Doroty Stanek nic nie zmieniły. Reklamy na Forum Budowlanym przy wątkach pomawiających i znieważających moją osobę nadal hulają, aż miło (już też od wielu miesięcy).
… z etyką na bakier? W przypadku Polskapresse sp. z o.o. – sytuacja jest dla mnie zupełnie niezrozumiała. Dlaczego zarząd Polskapresse toleruje takie postępowanie spółki córki?

Golden Line – czyżby fair?


Jakiś czas temu zacząłem „testować” portal Golden Line. Udało mi się nawiązać nowe kontakty i poznać tu wielu ciekawych ludzi. Na portalu Golden Line udało mi się stworzyć kilka grup tematycznych a przy okazji trochę promować naszą technologię Perfekko System i Polskie Forum Budowlane.
Po za tym mając już opisywane wcześniej doświadczenia utworzyliśmy skromną stronę EtykaForum.pl, gdzie na portalu Golden Line stworzyłem grupę o tej samej nazwie. Zarówno na stworzonej stronie jak i na utworzonej grupie zamieściłem sporo własnych informacji dotyczących zachowań i zjawisk zachodzących na forach internetowych.
Przyznać muszę, że długi czas portal Golden Line nie usuwał moich wątków, nie blokował moich postów ani dostępu do portalu co w różnej formie czyniły wcześniej wszystkie wymienione wyżej fora. Pan Wojciech Nitka zablokował mi zupełnie dostęp do swojego forum, na którym obecnie każdy może napisać na mój temat co tylko chce, ja nie mogę napisać nic. Pan Przemysław Kalicki dał mi ostrzeżenie i blokował początkowo wyświetlanie linków które wklejałem (od jakiegoś czasu – chyba od momentu kiedy dowiedział się że założyłem sprawę karną nie blokuje mi już nic).Pan Ryszard Czapla blokował do niedawna również linki prowadzące do strony portalu Etyka Forum oraz właśnie do moich grup na Golden Line.
Portal Golden Line pozwalał mi na wszystko. No, co prawda nigdy nie posunąłem się tu (ani nigdzie) do szkalowania czy pomawiania kogokolwiek. Moja działalność w internecie polegała i polega wyłącznie na pokazywaniu bez ograniczeń zjawisk które faktycznie mają miejsce.
Dziś niestety bez żadnego uzasadnienia otrzymałem informacje, że portal Golden Line blokuje mi dostęp na okres 14 dni, bez żadnego uzasadnienia.
Zastanawiam się za czyją to sprawą tak się stało. Dzień wcześniej do grupy znajomych na portalu Golden Line zaprosiłem Panią dyrektor od PR z firmy Polskapresse i poprosiłem założyciela grupy o przyjęcie do grupy zrzeszającej pracowników Polskapresse. Do grupy Polskapresse jak dotąd przyjęty nie zostałem. Za to dostałem blokadę bez uzasadnienia. Może to tylko zbieg okoliczności. Na tyle jednak zastanawiający, że poważnie rozważam zaprzestanie uczestnictwa w życiu portalu Golden Line.

Etyka czy forum – http://www.Etyka Forum.pl

Właśnie, etyka czy forum? Prawda czy forum?
Każdemu kto szuka na forum jakiejkolwiek informacji polecam zadanie sobie takich pytań. Niestety opinie czytanie przez nas na forach nie mają wiele wspólnego z prawdą i często są celowo reżyserowane.
Zapraszam do przeczytania wielu artykułów, które udało mi się odszukać i zamieścić na stronie EtykaForum.pl oraz na grupie EtykaForum.pl na portalu Golden Line.
W związku z tym, że cały ten temat dla mnie jest dość istotny udało poznać mi się również osoby, które miały podobne problemy jak ja i stąd też wiem, że w wielu przypadkach szkalowanie, znieważanie oraz nękanie na forach skończyło się wręcz tragicznie.
Bardzo przykrą sprawą jest to, że pozornie - marki, firmy, ludzie kreujący się na etycznych, poważnych, profesjonalnych biorą udział w tak żenujących spektaklach. No bo biorą taki udział.

Realne straty


Zarówno materialne, moralne jak i wizerunkowe są olbrzymie. Nie wiem czy ludzie uczestniczący w działaniach przeciwko mnie zdają sobie sprawę do jakich strat doprowadzili.
Nie wiem jeszcze jak to precyzyjnie wyszacować, ale wiem też, że będzie to niezbędne.
Pewne natomiast jest to:
- technologia Perfekko System będzie istnieć i rozwijać się dalej
- Polskie Forum Budowlane będzie nadal wykonywało rzetelne wyceny budowy domów wszystkich pracowni projektowych
- Portal EtykaForum.pl będzie zamieszczał kolejne informacje w tej sprawie i w innych sprawach podobnych
Te trzy ostatnie punkty to tylko informacja dla wszystkich oponentów (delikatnie określając gatunek).
A wszystkich czytających gorąco pozdrawiam.

Autor: Adam Kleczewski http://www.EtykaForum.pl | 27.11.2014 r.

oryginalny tekst:
http://etykaforum.pl/blog/2014/11/fora-w-internecie-pijar-czyli-jak-kreowac-rzeczywistosc-by-wykonczyc-konkurencje-z-autopsji

Tagi:
polskie forum budowlane, golden line, etyka forum, opinie , Kleczewski, szkielet, murator, forum budowlane, stowarzyszenie dom drewniany, wojciech nitka, e-budownictwo, forum szkielet, stowarzyszenie dom drewniany, pomówienie, zniesławienie, projekty domów, nękanie, uokig, wydawnictwa, etyka forum, gowork, projekty domów, archeton, archon, z500, opinie o pracodawcy, stowarzyszenie dom drewniany, etyka forum golden line, przemysław Kalicki, Kalicki prezes, Nitka Wojciech, Ryszard Czapla, opinie archeton, opinie forum budowane, Adam Kleczewski, perfekko, danwood, dom tani, budowa domu, deweloper warszawa, wydawnictwo, polskapresse, tvn, Polsat, telewizja polska, polskie radio, Woronicza, skandale, wojciech nitka, architekt Ryszard czapla, prezes polska presse, dorota stanek, oszust, złodziej, szkalowanie w internecie, golden line, adwokat, Ryszard kalisz, kancelaria adwokacka, ministerstwo sprawiedliwości, rzecznik spraw obywatelskich, lobby, stowarzyszenie dom drewniany, gazeta wyborcza, gazeta.pl, polskapresse.pl, szkilelet.pl, polskieforumbudowlane.pl, forum murator pl, widomości, etyka w biznesie, stowarzyszenia budowlane, reklama na portalach budowlanych, członkowie wspierający stowarzyszenie, rzecznik praw obywatelskich, roman gierdych adwokat, posłowie, wybory do sejmu, sejm rp, reklama na portalach budowlanych, facebook, golden line, adam kleczewski, dom szkieletowy, dom pasywny, dom energooszczędny, knauf, steico, weber, perfekko, procyon,wrogie przejęcie, PR, czarny pijar, troll internetowy, troll na forum, nękanie, znieważenie, walka konkurencyjna.
alicja.martak
Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 273
Dodano: 17 Sie 2022, 08:25
Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszej firmy i dlaczego? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnej firmy zajmującej się tworzeniem artykuły sponsorowane seo . Co sądzicie o ofercie?
 

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122)

Filename: Unknown

Line Number: 0

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122)

Filename: Unknown

Line Number: 0

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)

Filename: Unknown

Line Number: 0