header.jpg

hurtownia elektryczna

marta.stawska
Dodano: 30 Maj 2019, 19:14
Możecie polecić dobrą hurtownię elektryczną online? Szukam dobrej jakości osprzętu instalacyjnego (gniazda, przedłużacze itd.) w dobrych cenach. Z góry dziękuję za wszystkie polecenia.
marta.kij
Dodano: 4 Cze 2019, 21:33
Myślę, że znam takie miejsce gdzie można w dobrej cenie kupować produkty dla elektryków czy elektroników, takie multimetry analogowe na przykład, to wiadomo podstawowe narzędzie ich pracy. Wiadomo trzeba też patrzeć na jakość sprzętu, tak by kupować i najtaniej i wysokiej jakości produkty.
adam.ciaszyk
Dodano: 1 Lip 2019, 06:20
Jeśli chodzi o hurtownię elektryczną to zdecydowanie polecam ETAK.EU. Szeroka oferta, mają praktycznie wszystko co potrzebne do wykonania instalacji elektrycznej oraz pięknego oświetlenia ogrodu co zrobiłem z ich asortymentem :)
wiksa.wiksa_
Dodano: 15 Lip 2019, 07:17
wiesz co ja też ostatnio szukałam, bo musiałam zakupić do mieszkanka Dzwonek do drzwi :)
polecić Ci mogę Dzwonek do drzwi
jan.krawczyk2
Dodano: 17 Lip 2019, 07:59
Z czystym sercem mogę polecić Hurtownię elektrotechniczną Kontaktuj. Mają naprawdę duży wybór produktów. Od przekaźników, po czujniki, gniazda sieciowe, czy elektryczne. Wśród gniazd elektrycznych - gniazda Hager, Berker oraz gniazdka elektryczne Ospel.
bieua49.bieua49
Dodano: 4 Paź 2019, 10:14
Jak ceny i czy mozna znaleźć gdzieś taniej?
_

Huawei P Smart Z
korek.ko
Dodano: 31 Maj 2020, 09:11
W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez hurtownię elektryczną https://laseratl.com.pl/system-rur-oslonowych/ w przypadku której możecie kupić wszystko czego będziecie potrzebowali w zakresie elementów instalacji elektrycznych. Profesjonalizm obsługi, konkurencyjność cen i dotrzymanie terminów realizacji. Oby utrzymali ten poziom, bo jak do tej pory wszystko także na zapas zamawiamy u nich.