header.jpg

Krzesła Bukowe - co sądzicie?

kacper.kalisz
Dodano: 10 Maj 2019, 14:44
Witam,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat wyboru porządnych krzeseł bukowych? Czy macie swoje ulubione sklepy w których warto ich szukać, pozdrawiam
edek.keres23
Dodano: 12 Maj 2019, 07:30
Ostatnio to ja sam zastanawiam się nad krzesłami bukowymi.Bardzo dobrze wiem że nie każdego jest na to stać.

Dodano: 13 Maj 2019, 13:14
Czemu nie :) Jeżeli twój budżet na to pozwala i też masz pewne wymagania co do jakości wykonania oraz urządzenia wnętrza to warto szukać ciekawych propozycji, aby to wszystko też cieszyło oko. Na pewno dobre krzesła drewniane, ale również stoły znajdziesz u https://www.batdom.pl/ więc koniecznie ich odwiedź podczas poszukiwań i jak już będzie po wszystkim - dawaj znać!
kacper.kalisz
Dodano: 20 Maj 2019, 12:28
[quote author= date=13 May 2019, 13:14]Czemu nie :) Jeżeli twój budżet na to pozwala i też masz pewne wymagania co do jakości wykonania oraz urządzenia wnętrza to warto szukać ciekawych propozycji, aby to wszystko też cieszyło oko. Na pewno dobre krzesła drewniane, ale również stoły znajdziesz u https://www.batdom.pl/ więc koniecznie ich odwiedź podczas poszukiwań i jak już będzie po wszystkim - dawaj znać![/quote]

No i tutaj popieram odpowiedź poprzednika! Co do krzeseł drewnianych to koniecznie zwróć uwagę na ich propozycje bo jest w czym wybierać i swoje krzesła robią naprawdę dobrze. My do ławy domawialiśmy jeszcze model NL1 z białą tapicerką. Wizualnie - bomba!
darek.mik
Dodano: 22 Maj 2019, 12:17
Ja na pewno jestem zdania, że dużo lepiej jest kupić porządne krzesła niż później żałować kiedy postawiło się na te tańsze, które też z kolei zaraz trzeba będzie wymieniać. Dlatego na spokojnie sobie sprawdź oferty bo ja też muszę niedługo zabrać się za wymianę krzeseł w jadalni, kuchni i też stołów. Tak to jest jak jeszcze ma się małe dzieci które też zawsze coś z nimi zrobią.
korek.ko
Dodano: 24 Maj 2019, 10:57
Mi model krzeseł drewnianych KB12 bardzo się spodobał z ofert BatDom i też ciekawie w bieli wpasował nam się stylistyką do salonu i uważam, że był to zakup udany bo własnie takich potrzebowaliśmy do stołu, aby móc posiedzieć przy obiedzie, czy jak ktoś ze znajomych wpadnie na kawę itd.
beja.ska
Dodano: 6 Cze 2019, 15:22
No tak, o to chodzi w krzesłąch, żeby były przede wszystkim wygodne. Druga sprawa fakt muszą pasować idealnie do stołu i całej reszty. Przyznam, że chociaż wybór jest ogromny to nam jednak zeszło sie trochę z wyborem, czy raczej znalezieniem. Tak na dobra sprawę to wiedzieliśmy jakie chcemy i chyba dlatego to tak długo trwało. Jednak wytrwałość się opłaciła, bo nareszcie sie udało https://slf24.pl/krzeslo-barto.html nawet z kolorem tapicerki nie będzie najmniejszego problemu. Zastanawiamy sie jeszcze nad tym czy aby razem nie zamówic też tych puf. Fajnie by wyglądały ustawione przy narożniku.