header.jpg

Kamery zewnętrzne do domu - JBPartner?

mariusz.mi
Dodano: 9 Maj 2019, 12:18
Witam,
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki przy wyborze kamer IP do monitoringu domu oraz co sądzicie na temat propozycji od producenta JBPartner?
Pozdrawiam!
korek.ko
Dodano: 10 Maj 2019, 08:09
No to może warto również zwrócić uwagę na ofertę modeli od JBPartner, a dokładnie chodzi mi o model KZ11 który wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością obrazu - FullHD. Do tego bardzo dobrze rozbudowali funkcjonalności od szczelności, zabezpieczeń, diod podczerwieni do lepszej widoczności, aż po detekcję ruchu z alarmem i opcją wykonywania zdjęć. My kupiliśmy KZ11 i zdecydowanie polecamy wszystkim, którzy szukają dobrego sprzętu w rozsądnej cenie.
marecz.kin
Dodano: 13 Maj 2019, 09:47
Brzmi ciekawie, ogólnie co do systemów bezprzewodowych to również jestem zdecydowanym zwolennikiem. Jednak wygoda zarządzania, łatwy montaż i dużo lepsza cena zdecydowanie wygrywa nad tymi klasycznymi z dodatkowymi rejestratorami.
szymek.weros
Dodano: 17 Maj 2019, 09:46
Popieram zdanie forumowiczów powyżej i też jednak stawiałbym na sprawdzonych producentów z dość szerokim wyborem modeli oraz dobrze działającym serwisem. W przypadku JBPartner, można liczyć na najwyższą jakość, dobrą cenę i rozbudowany zakres funkcjonalności o czym przekonasz się przy modeli KZ11, zaglądając dokładniej do samej specyfikacji: https://jbpartner.pl/kamery-ip-p2p/761-kz11-kamera-zewnetrzna-ip-jbp-hd-camera-full-hd-.html pozdrawiam!
darek.mik
Dodano: 25 Maj 2019, 11:15
Trochę czytałem na temat kamer bezprzewodowych i naprawdę fajnie się to rozwija. Po co wydawać dużo pieniędzy na montaż, rejestrator oraz wykonywanie rozbudowanych systemów alarmowych jak własnie np. w JBPartner można znaleźć wszystko za niskie pieniądze i mieć zabezpieczenie, które bez kłopotów założysz sam.