header.jpg

Weselne atrakcje

edylik.edylik
Dodano: 24 Kwi 2019, 14:06
Co dla Was liczy się najbardziej jeśli chodzi o organizację wesela? Zwracaliście uwagę na jedzenia/hotel czy jednak atrakcje jak np fotobudka na wesele ,która była dodatkiem do imprezy. Ciężko teraz zrozumieć co wpływa na dobrą zabawę gości.
m.tuchocka
Dodano: 18 Cze 2019, 07:53
Wesele jest nie tylko dla gości ale i dla Pary młodej. Powinno być zrobione w stylu jakie upodobania mają narzeczeni. Jedzenie powinno być dobre, nie za mało by nikt nie uciekał ,,po kebsa''. Najczęściej głównym ośrodkiem kierującym zabawą jest kapela/dj/wodzirej. To oni powinni porywać ludzi do tańca i zabawy.
roman.tycz
Dodano: 26 Cze 2019, 15:05
Z rezerwacją sali faktycznie może być spory problem, dlatego też warto zastanowić się nad weselem plenerowym. Dzięki temu nie tylko nie będziecie musieli czekać na salę, ale przede wszystkim stworzycie niesamowitą atmosferę, która na pewno zostanie doceniona przez gości. W https://dascompany.com/namioty-weselne jesteście w stanie wynająć namioty weselne, więc o to nie musicie się martwić.
anna.lak
Dodano: 26 Cze 2019, 18:16
Wydaje mi się, że fotobudka powoli wychodzi z mody. Lepiej postawić na inne atrakcje.
jan.bohosiewicz
Dodano: 9 Lip 2019, 11:39
Ja zwracałem głównie uwagę na to w jakim lokalu odbywało się moje wesele. Poza tym weselne menu musiało być różnorodne ponieważ kilku gości było wegetarianami.