header.jpg

System antywłamaniowy do mieszkania parterowego

wiktoria.zawadzka
Dodano: 4 Lis 2016, 09:29
Oprócz systemu antywłamaniowego ja polecam również rozważyć kwestię urządzeń sieciowych w domu. Jeżeli ktoś pracuje w domu - dla przykładu ja dosyć często pracuję w domu - to najlepszym rozwiązaniem jest współpraca z profesjonalistami z zakresu architektury sieci IT, którzy zainstalują wydajne urządzenia sieciowe.
wiktoria.zawadzka
Dodano: 4 Lis 2016, 09:29
Oprócz systemu antywłamaniowego ja polecam również rozważyć kwestię urządzeń sieciowych w domu. Jeżeli ktoś pracuje w domu - dla przykładu ja dosyć często pracuję w domu - to najlepszym rozwiązaniem jest współpraca z profesjonalistami z zakresu architektury sieci IT, którzy zainstalują wydajne urządzenia sieciowe.
katarzyna.w
Dodano: 11 Lis 2016, 19:48
My mamy zamontowane inteligentne systemy takie jak te https://sklep.ferguson.pl/pl/p/SmartHome-zestaw-Securit-Kit-z-kamera-Smart-EYE-200-IP/178 i w stu procentach daja nam gwarancje bezpieczeństw, są połączone ze smartfonem więc zawsze dostaniemy informację że coś się dzieje złego.
pawel.mojt
Dodano: 12 Lip 2017, 12:25
Nawet najlepszy system alarmowy wyposażony w najbardziej wymyślne i najnowsze rozwiązania nie będzie nigdy zapewniał stuprocentowej ochrony. Dlatego jeżeli już ktoś dostanie się do naszego mieszkania, to jako dodatkowe zabezpieczenie polecam sejf. Jednak, kupno sejfu może okazać się nie lada wyzwaniem. Wybierając odpowiedni sejf powinniśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Głównym kryterium wyboru konkretnego sejfu jest jego wielkość. Szczegółową ofertę wraz z dokładnymi opisami możecie znaleźć na stronie internetowej https://www.saffort.pl/sejfy-domowe
robert.dudek
Dodano: 28 Lip 2017, 10:52
Najlepiej zanim się coś źle zrobi to poczytać, zebrać informacje na ten temat i dopiero mając pewność co i jak można to robić. Wtedy nie będzie wątpliwości odnośnie pomyłki czy jakiegoś błędu :).

Dodano: 28 Lip 2017, 10:52
Najlepiej zanim się coś źle zrobi to poczytać, zebrać informacje na ten temat i dopiero mając pewność co i jak można to robić. Wtedy nie będzie wątpliwości odnośnie pomyłki czy jakiegoś błędu :).

Dodano: 1 Sie 2017, 00:54
No my z mężem to dosyć mocno zastanawiamy się nad kupnem sejfu. Mieszkamy na monitorowanym osiedlu ale chyba gdzieś i tak ten niepokój się pojawia. Zastanawiamy się nad ofertą http://www.salon.makra-met.com.pl/sejfy.html. Jest tam kilka tylko pytanie teraz który wybrać i który będzie odpowiedni?
mariusz.mi
Dodano: 11 Sty 2018, 09:12
A może warto pomyśleć o ukrytej kamerze, dzięki czemu będziesz miał pewność, ze nikt nie zagląda do Twojego mieszkania podczas waszej nieobecności. My mamy u siebie kamerę ukrytą w czujniku dymu SK59. Rozdzielczość wideo to aż 1920x1080 Full HD 30 klatek/s. Wyposażony w wbudowane diody podczerwieni IR z detekcją ruchu. W razie wykrycia ruchu włącza się alarm oraz nagrywanie, więc będziesz widział dokładnie wszystko na aplikacji w telefonie bądź komputerze.

marek.marcinkowski
Dodano: 7 Gru 2018, 15:21
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup odpowiedniego sejfu, nawet mimo włamania posiadacze sejfu posiadają więcej czasu, ze względu na stalową konstrukcję nie można od razu sejfu wyłamać. Ja osobiście zaopatruje się w sejfEXPERT jeśli chodzi o sejfy meblowe są zdecydowanie nr. 1