header.jpg

System antywłamaniowy do mieszkania parterowego

janusz.karpaty
Dodano: 6 Cze 2014, 06:58
W związku z tym, że często nie ma nas w domu zastanawiamy się nad montażem jakiegoś niedrogiego i skutecznego systemu antywłamaniowego. Czy ktoś tutaj ma doświadczenia z tym związane?
piotrek.b
Dodano: 6 Cze 2014, 11:25
Prosty w budowie i w montażu jest np system Versa (składający się z elementów przewodowych i bezprzewodowych). Jest chętnie wybierany ze względu na swoją skuteczność oraz niski koszt. Z wyliczenia przeprowadzonego pod poniższym adresem: http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/111,zabezpieczamy-typowe-mieszkanie-w-bloku.ile-to-kosztuje wynika, że całkowita suma poszczególnych elementów to koszt 1100 zł (+koszt montażu).
bartek.wieclawski
Dodano: 23 Kwi 2015, 12:38
napisałęm na blogu kilka wskazówek, jak podłączyć alarm
Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 23 Kwi 2015, 15:56
W nawiązaniu do reklamowania na tym forum firmy Archeton sp. z o.o. z Krakowa.

Dzień dobry.
Generalnie nie mamy nic przeciwko zamieszczaniu reklam na forum, jednak jeżeli chodzi o promowanie firmy Archeton sp. z o.o. z Krakowa to w tym miejscu, każdorazowo przy tego rodzaju postach reklamowych będę zamieszczał informacje na temat swoich doświadczeń z tą firmą. Osobiście odradzam jakąkolwiek współpracę z firmą Archeton sp. z o.o. z Krakowa z uwagi na zdarzenia, które przedstawiam na stronie www.EtykaForum.pl
Pozdrawiam Serdecznie wszystkich Forumowiczów
Adam Kleczewski
DOM MEDIA PROJEKT - Zarządzanie Projektami

Firmy współpracujące ze spółką Archeton sp. z o.o. z Krakowa zapraszam do zamieszczania bezpłatnych reklam na naszym forum - szczegóły:
http://polskieforumbudowlane.pl/forums/topics/view/4932
krzysiek.seo
Dodano: 19 Maj 2015, 10:00
Polecam samemu zapoznać się z artykułami na ten temat. Bogate w filmy i zdjęcia opisy różnego rodzaju systemów możesz znaleźć np. na stronie poświęconej bezpiecznym budynkom - systemy alarmowe.

Jeśli chcesz poznać konkretne modele i aktualne ceny możesz przejrzeć ofertę różnych sklepów. Na rynku generalnie polecanymi modelami są sprawdzone systemy alarmowe SATEL.
anullka.nasiadko
Dodano: 23 Wrz 2015, 12:55
[quote author= date=19 May 2015, 10:00]Polecam samemu zapoznać się z artykułami na ten temat. Bogate w filmy i zdjęcia opisy różnego rodzaju systemów możesz znaleźć np. na stronie poświęconej bezpiecznym budynkom - systemy alarmowe.

Jeśli chcesz poznać konkretne modele i aktualne ceny możesz przejrzeć ofertę różnych sklepów. Na rynku generalnie polecanymi modelami są sprawdzone systemy alarmowe SATEL.[/quote]

Faktycznie Satel jest niezawodnym sprzętem. Jeśli szukalibyście firmy montującej te alarmy, z czystym sumieniem mogę polecić Security Systems. Działają głównie na terenie Łodzi i Płocka, ale można się z nimi dogadać. Szczegółowe info znajdziecie tutaj
mariusz.kalinowski
Dodano: 25 Wrz 2015, 18:52
Satel mam w domu i w firmie i przez wiele lat ani razu nie zawiódł, myślę jednak, że spora w tym zasługa samego produktu jak i fachowego montażu.
marekanna.kut
Dodano: 27 Wrz 2015, 22:02
dobrze jest wynająć do tego firmę, samemu nie zawsze jest się w stanie dobrze wszystkie moduły połączyć
Cybernetka
Dodano: 27 Sty 2016, 15:22
Mi właśnie firma montowała alarm domowy bo sam nie byłbym w stanie tego zrobić. Poza tym trzeba nauczyć się tego obsługiwać :) Ja mam taki sterowany przez komórkę albo internet. Jest to bardzo wygodne bo często nie ma mnie w domu i mam podgląd na to, co dzieje się w domu.
pioczak
Dodano: 11 Kwi 2016, 13:40
Jak masz okazję montować to montuj, zawsze masz gwarancję lepszego zabezpieczenia własnego dobytku.
Szczególnie, jeśli jest to dom parterowy, który nie przedstawia wielkich problemów potencjalnemu włamywaczowi jak np. dom na piętrze albo w bloku.
Grunt, żeby porównać sobie ceny, producentów, znaleźć taki o dyskretnym designie i sprawnym systemie ostrzegania.