header.jpg

W jakiej dzielnicy Warszawy warto jest kupić mieszkanie

janusz.karpaty
Dodano: 4 Cze 2014, 06:07
Witam. Aktualnie przeglądam sobie oferty mieszkań z Warszawy ponieważ chciałabym kupić jedno z nich na wynajem:
http://www.ihouse.pl/warszawa/sprzedaz/mieszkanie - jest ich w sumie sporo tak więc muszę przyznać, że dość ciężko jest mi się na konkretne z nich zdecydować.
Czy warto jest kupować na obrzeżach czy jednak dobrać trochę kredytu i postarać się o coś w centrum albo też obok jednej z największych uczelni?
karolina.jozwiak
Dodano: 10 Kwi 2015, 15:26
Może kup mieszkanie na Bielanach? Mi się bardzo podobają :) Jak już znajdziesz wymarzone eM pomyśl o porządnej ekipie wykończeniowej. W Wawie jest ich pełno ale nie wszytskim można ufać. Ja duzo dobrego słyszałam o tej firmie http://imago-remonty.pl/ Może zgłos się do nich? Z tego co wiem szybko realizują zlecenia i wszytsko wykonują bardzo profesjonalnie.
aleks.al
Dodano: 29 Kwi 2015, 08:26
Warszawa ma bardzo dużo ciekawych inwestycji. Zobacz na InfoDeweloper a na pewno znajdziesz mieszkanie, które będzie ci odpowiadało. Ja bardzo lubię Mokotów, bardzo ciekawe mieszkania można tam znaleźć.
irena.kwiatkowska
Dodano: 12 Cze 2015, 10:29
Mokotów, Powiśle i Centrum to najpopularniejsze dzielnice, w których cena za m2 mieści się w granicach 15 tys. Wydaje mi się, że lepiej zainteresować się np. Ochotą lub Wolą. Łatwo tam o dojazd do śródmieścia, a ceny są znacznie tańsze.
wojciech.sadlo
Dodano: 23 Lip 2015, 11:37
na temat najnowszych inwestycji w Warszawie przeczytałem tekst na blogu jednej z agencji architektonicznej, podchodzą do tematu bardzo obiektywnie, porównują lokalizację - czas dojazdu do centrum, czy lotniska, cenę za m2, metraż itp. Także po przeczytaniu samemu można dojść do wniosków, gdzie lepiej kupować Nowe inwestycje deweloperów w Warszawie
marekanna.kut
Dodano: 27 Wrz 2015, 20:35
jak pod wynajem to lepiej poszukać w konkretnych miejscach, tak aby była dogodna komunikacja z centrum, blisko uczelni czy biurowców
ida.borej
Dodano: 23 Lis 2015, 10:38
Wydaję mi się, że Mokotów jest dobrą lokalizacją. Wielu z moich znajomych tam mieszka.
wojciech.wolski
Dodano: 29 Lis 2015, 22:16
Aktualnie interesuje mnie jakiś developer warszawa wola, interesuje mnie właśnie wola, bo jest to bardzo rozwijająca się dzielnica. Poza tym moja firma niedługo przenosi się z przedmieść do jednego z biurowców, który jest już na ukończeniu. Rozglądać się najpierw za deweloperem, czy najpierw wybrać inwestycję mieszkaniową, która mi się podoba, a deweloper to kwestia drugorzędna? Proszę o jakieś informacja osoby doświadczone w kupowaniu nowych mieszkań.
marlena.kowalik
Dodano: 24 Lut 2016, 11:30
Mnie to się podobają takie luksusowe mieszkania. Fajnie je można zagospodarować i jeszcze lepiej jak mają też atrakcyjną lokalizację...
kinga.w
Dodano: 14 Mar 2016, 10:24
Razem z mężem kupiliśmy rok temu mieszkanie na jednym z podeweloperskich Warszawskich osiedli. Na początku miało to być to mieszkanie dla Nas, jednak sytuacja życiowa zmusiła Nas aby je wynająć. Dla wszystkich osób, które szukają mieszkania pod wynajem - świetnym rozwiązaniem jest platforma internetowa e-wspólnota - http://www.lemmonhouse.pl/oferta/e-wspolnota.html która daje nam wgląd w płatności oraz najważniejsze dokumenty - mimo, że nie mieszkamy w mieszkaniu, mamy dostęp do tego, co aktualnie dzieje się na osiedlu. Dla Nas taki rozwiązanie jest bardzo komfortowe.