header.jpg

Stoły do pokoju

mirek.li
Dodano: 10 Mar 2019, 09:29
Jakie sklepy możecie mi polecić jeżeli chodzi o wybór stołów (najlepiej drewnianych), potrzebuję pomocy osób które dość niedawno zabieramy się też za remont bo zależy mi aby również były one wytrzymałe i jednocześnie też wyróżniały się wysoką estetyką.
korek.ko
Dodano: 14 Mar 2019, 08:19
To prawda ciężko jest dopasować taki stół aby nie tylko odpowiadał nam wymiarami, ale również estetyką wykończenia (tym bardziej kiedy jesteśmy mocno ograniczeni niedużym mieszkaniem). Jeżeli będziesz potrzebował profesjonalnej pomocy w wyborze to tutaj zdecydowanie jestem za https://www.salonmeblowy.net.pl/ gdzie znajdziesz myślę, że najszybciej odpowiedni stół dla siebie i też na pewno za niego nie przepłacisz.
kacper.kalisz
Dodano: 15 Mar 2019, 11:04
Też wydaje mi się, ze jest to jedno z lepszych miejsc do poszukiwań stołów do salonu, czy jadalni ale również całych zestawów z krzesłami jeżeli ktoś ma duże wymagania co do wykończenia ale również wymiarów bo tutaj też zawsze jest kilka wariantów.
marecz.kin
Dodano: 20 Mar 2019, 09:21
Tutaj się zgodzę, zamawialiśmy u nich stół Mini-Maxi, który idealnie wpasował nam się do wnętrza. Dostawa była terminowo, do tego bez problemów z wykonaniem czy jakimiś uszkodzeniami mechanicznymi. Już jest w użytku także co do nich myślę, że się nie zawiedziesz :)
mariusz.mi
Dodano: 20 Mar 2019, 21:23
Rzeczywiście jest to sklep z bardzo dużym wyborem zarówno stołów jak i krzeseł drewnianych, które mogą bardzo fajnie dopełnić całą aranżację pokoju, czy też salonu. Natomiast warto wcześniej dokładnie sprawdzić sobie wszystkie propozycje modeli oraz kolorów bo tutaj zestawień przygotowali wiele. U nas najlepiej sprawdził się stół okrągły, dlatego kupiliśmy model S6 biały, który sprawdzisz sobie dokładnie tutaj https://www.salonmeblowy.net.pl/kp,0,365/stol-s6-bialy.ehtml Pozdrawiam i oczywiście daj nam znać jak już wybierzesz odpowiedni stół do swojego salonu :)