header.jpg

Program do fakturowania

janusz.karpaty
Dodano: 3 Mar 2019, 08:29
Czy ktoś może przerabiał tematykę oprogramowania do fakturowania? Pytam w kontekście wyboru jakiegoś prostego, niezawodnego programu który dobrze sprawdziłby się do wystawiania kilkunastu faktur w miesiącu.
piotrek.b
Dodano: 4 Mar 2019, 11:18
Na rynku jest dosyć duży wybór programów do fakturowania. Stanowią one samodzielne programy bądź są jedną z funkcjonalności większych programów, znanych jako CRM-y itd.
Jeżeli chodzi o koszta, to proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: http://monitorfx.pl/faktury-elektroniczne/ - artykuł w którym tematyka programów do fakturowania została trochę szerzej opisana.
adam.mer2345
Dodano: 4 Mar 2019, 14:55
Teraz programów do fakturowania naprawdę jest bardzo dużo.Sam ostatnio znalazłem jeden program i korzystam z niego non stop.

Dodano: 4 Mar 2019, 23:13
Nie mam jakiejś obszernej wiedzy w tym temacie. Moja pomoc nie będzie tu profesjonalna.
justi.sloneczko
Dodano: 2 Mar 2021, 10:58
Na pewno to co wam się przyda to jpk vat program , który też pozwoli wam kontrolować lepiej faktury... W ten sposób będziecie mogli uniknąć kar wynikający z jakiś niedopatrzeń, pomyłek. Jest to bardzo ważne... Bo, wiadomo, że z finansami nie ma żartów.