header.jpg

Sufity podwieszane

monika.szycel
Dodano: 29 Maj 2014, 10:08
Mam mały problem mianowicie chciałabym wykonać sufit, który wyglądałby podobnie do sufitów z obrazka.

Źródło: sufity podwieszane.

Tylko teraz mam pytanie czy jest różnica miedzy sufitem podwieszanym, a napinanym? Bo z tego co wyczytałam w internecie chyba nie ma, lecz mogę się mylić. Jeśli jest różnica miedzy tymi sufitami to jaka? Chciałabym wykonać u siebie sufit, który miałby zainstalowane oświetlenie LED (podobnie jak te na zdjęciu), ale zależy mi również na dodaniu ocieplenia czy będzie z tym problem?

Kolejna rzecz to z tego co powiedziała mi znajoma sufit podwieszany można opuścić tylko o 20 centymetrów czy jest to prawda? Jeśli nie to czy jest jakaś granica? Ostatnie moje pytanie odnoście sufitów podwieszanych to cena za wykonanie - płaci się za metr?

Za wszystkie odpowiedzi będę niezmiernie wdzięczna,
pozdrawiam Monika Szycel.
marcin.miresiuk
Dodano: 5 Cze 2014, 09:41
Sufity podwieszane są zawieszone pod sufitem, a sufity napinane są przymocowane na stałe z każdej możliwej strony do sufitu. Choć obawiam się, że oba sformułowania sufitów używane są wymiennie bez rozróżnienia. Uważam tak, ponieważ osoby wykonujące takie sufity wykonują dwa rodzaje.

Najlepiej skontaktuj się z daną firmą i wypytaj oraz wytłumacz jaki konkretnie sufit Cię interesuje. Lepiej opierać się na wiedzy fachowców, którzy wykonują coś latami niż laika z forum.

Jeśli miałbym obstawiać to sufity na zdjęciu są napinane ;)
marcin.lisiak
Dodano: 30 Cze 2014, 11:39
Można nazwać sufitem podwieszanym, sufit napinany . Możliwości jakie dają sufity napinane nie ograniczają się jedynie do montażu ich na całej powierzchni sufitu. Powłokę, z której są wykonane można również stosować do dekoracji ścian czy tworzenia wolnostojących dekoracji.

Nasza firma zajmuje się instalacją sufitów napinanych oraz oświetlenia LED i światłowodowego na terenie całej Polski.

Na naszej stronie internetowej http://www.sufitynapinane.eu/pl/indexpl.html mogą Państwo zapoznać się ze zrealizowanymi dotychczas projektami.
dawid.jop
Dodano: 2 Lip 2014, 18:12
polecicie kogoś kto taki sufit wykona?

______

Jedyny taki system tour guide polecam!
adam.fdsa
Dodano: 2 Lip 2014, 20:41
witam mam pytanie sam się uczę robienia podwieszanego sufitu jestem początkujący czy w łazience mogę dać biała płytę kartonowo-gipsową czy lepsza będzie zielona znajomy mi powiedział że nie ma różnicy
--------------------------------
Najlepsze buty do biegania Sprawdź sam
dawid.kos
Dodano: 3 Lip 2014, 19:02
a z jakiego miasta jesteś?

______
Najmodniejszy outlet wrocław polecam!
ewelina.jas
Dodano: 4 Lip 2014, 10:41
a z Katowic kto by to zrobił?

________
Najtańsza paczka anglia polecam!
amelia.lipa
Dodano: 8 Lip 2014, 17:12
tutaj odpowiedzi nie znajdziesz:/

_____
Przytulne domki letniskowe wicie
michal.zagan
Dodano: 10 Lip 2014, 12:02
Pytanie brzmi, czy taki podwieszany sufit pozwoli na zamontowanie takiego oświetlenia, na jakim ci zależy. Wiadomo, że lampy wiszące niekoniecznie muszą być kompatybilne z takim rozwiązaniem. Najlepiej zlecić projekt komuś, kto specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz. Wtedy będzie gwarancja, że wszystko będzie zrobione zgodnie ze sztuką.
ania.kos
Dodano: 11 Lip 2014, 20:00
ale taki sufit fajnie wygląda:)

_______
Jedyne takie odlewnie aluminium