header.jpg

Co sądzicie o oświetleniu led?

lukasz.h
Dodano: 28 Sie 2015, 16:13
Każdy pragnie pięknego, jasnego domu. Zapraszamy do skorzystania z usług SPECLED. W naszej ofercie szeroki wybór asortymentu oświetleniowego. Najwyższej jakości taśmy oraz listwy LED oraz oryginalne lampy NULAMP.
marcin.wroblewski
Dodano: 21 Wrz 2015, 12:58
Oświetlenie led jest genialne. Mało zużywa prądu, dużo daje światła.

http://ukryteterapiejerzyzieba.blogspot.com
dzierzyslaw.machoczek
Dodano: 21 Wrz 2015, 13:48
jeśli zainwestujesz odpowiednią gotówkę aby kupić markowe oświetlenie led to na pewno nie będziesz narzekać na jakość światła i żywotność takich lamp. Jak kupisz coś taniego chińskiego, marketowego to nie spodziewaj się jakości. Ogólnie oświetlenie led coraz bardziej rozpycha się na rynku. I większość lamp można już kupić z modułami ledowymi. A mając starszą lampę możemy zwykłą żarówkę zamienić na ledową. Praktycznie prawie każdy gwint jest dostępny w wersji ledowej.
marekanna.kut
Dodano: 1 Paź 2015, 21:35
taśmy są fajne, ale jak już pisałam dają małe światło, taka wersja romantyczna ;-)
jakub.polski
Dodano: 12 Paź 2015, 13:00
Tak sobie - zdecydowanie bardziej odpowiadają mi klasyczne lampy wiszące na tym miejscu, a super wrażenie robią również lampy nowoczesne. Wszystko jest kwestią odpowiedniego doboru solidnego rozwiązania - pod każde pomieszczenie może przecież pasować coś zupełnie innego.
kamila.bis
Dodano: 13 Paź 2015, 16:59
Będąc przy temacie - jakie oświetlenie macie w łazience? Czy takie rozwiązanie pod łazienkę - http://lumishop.pl/42-do-lazienki będzie rzeczywiście funkcjonalne?
Mam na myśli te pierwsze opcje oświetlenia, takie nowoczesne. Co Wy na to?
weronika.kaf
Dodano: 14 Paź 2015, 10:00
jeśli kupi się odpowiednie oświetlenie led to na pewno będzie służyć długo i będzie o odpowiednich parametrach. A jak ktoś kupi coś taniego (allegro jest wręcz zalewane takimi produktami) to wtedy będzie narzekał na ledy że słabe, że szybko przestały świecić i różne inne rzeczy słyszałam już na temat tego typu oświetlenia. Ale nie popatrzył ile za to zapłacił. W każdej dziedzinie życia za jakoś trzeba płacić.
karol.marteniak
Dodano: 14 Paź 2015, 11:38
Warto zwrócić uwagę na chłodzenie, polecam ciekawy artykuł w tym temacie - http://www.luxmarket.pl/strefa-wiedzy/chlodzenie-zarowek-led/
alicja.huty
Dodano: 14 Paź 2015, 16:23
na oświetleniu led nie warto oszczędzać, lepiej zainwestować w lepsze diody żeby mieć pewność, że poświecą dłużej niż później lamentować, że się wypalają lub tracą swoje właściwości
nikolinho
Dodano: 14 Paź 2015, 22:07
Bardzo lubię oświetlenie led, w prawie całym moim mieszkaniu są zainstalowane żarówki led-owe, w kuchni wisi taśma ledowa którą zapalam nad ranem gdy przygotowuję się do pracy a nie chcę innych domowników budzić ostrym światłem. Szczerze mówiąc bardzo sobie cenię to rozwiązanie i tak naprawdę teraz nie potrafiłbym wrócić do klasycznych żarówek albo halogenów zwłaszcza widząc różnicę w zużyciu prądu (mam dom więc na oświetlenie wydaje się sporo pieniędzy w ciągu dwóch miesięcy) także polecam każdemu