header.jpg

Męskie ciuchy

radzio.rak
Dodano: 14 Sty 2019, 17:15
Cześć, może nie jest to typowe pytanie budowlane, ale mam tylko konto tutaj, a chciałbym poznać Wasze męskie opinie o ubraniach dla facetów. Widziałem niedawno męskie parki - ceneo.pl na które patrzyła moja żona. Powiedziała, że chciałaby, bym się w coś takiego ubierał, a ja nie za bardzo wiem, czy to jest ok. Co myślicie? Jak Was żony "urządzają" ?
ede.k
Dodano: 15 Sty 2019, 11:37
Ja swoje ciuchy zawsze kupuję przez internet.Niekiedy nawet mam bardzo duże rabaty przez internet.

Dodano: 10 Cze 2022, 10:03
Może panowie nie zmieniają tak często i nie kupują tyle garderoby co panie , ale i tez czasami zbytnio im nie ustępują. Każda osoba o w miarę standardowej sylwetce ma dużo łatwiej kupić jakieś ciuchy bez przymiarki.W przeciwnym razie każdorazowy zakup musi być poprzedzony przymiarką.Zajrzyjcie - tutaj, to poradnik modowy, który pomoże tobie albo twojemu chłopakowi na podjęcie właściwej decyzji przy wyborze ubrań
ka.sia
Dodano: 10 Cze 2022, 10:03
Może panowie nie zmieniają tak często i nie kupują tyle garderoby co panie , ale i tez czasami zbytnio im nie ustępują. Każda osoba o w miarę standardowej sylwetce ma dużo łatwiej kupić jakieś ciuchy bez przymiarki.W przeciwnym razie każdorazowy zakup musi być poprzedzony przymiarką.Zajrzyjcie - tutaj, to poradnik modowy, który pomoże tobie albo twojemu chłopakowi na podjęcie właściwej decyzji przy wyborze ubrań

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Filename: Unknown

Line Number: 0

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)