header.jpg

Jak naprawić automatyczną skrzynię biegów w wózkach widłowych

kacper.kalisz
Dodano: 11 Sty 2019, 08:32
Cześć
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości serwisu który będzie mi w stanie wykonać naprawę skrzyń w wózkach widłowych. Czy macie swoje sprawdzone miejsca w Warszawie? Pozdrawiam!
anna_.stygacz
Dodano: 11 Sty 2019, 12:33
Siema, jestem nowa. Miło tu dołączyć
korek.ko
Dodano: 15 Sty 2019, 07:47
Wiesz co nie ma co raczej z tym zwlekać tylko polecam abyś odezwał się do odpowiedniego specjalisty który się tym zajmie. W moim przypadku wybór padł na Auto Józefów (pod Warszawą), ponieważ zajmują się wyłącznie automatycznymi skrzyniami już od kilkunastu lat także robią swoje zawsze dobrze i zapewniając przystępne warunki gwarancyjne.
mariusz.mi
Dodano: 21 Sty 2019, 14:01
W pełni się z Wami zgadzam lepiej dmuchać na zimne i wydać kilkaset złotych zamiast grube tysiące. Dlatego ze swojej strony polecam także Auto Józefów który robi skrzynie w autach osobowych, ciężarowych i właśnie wózkach widłowych.
szymek.weros
Dodano: 28 Sty 2019, 08:09
Na Auto Józefów stawiam od lat w przypadku automatów i też zawsze ich polecam jeżeli ktoś z bliskich również potrzebuje pomocy w wyborze odpowiedniego serwisu. Przede wszystkim dbają o terminy, też nie owijają klienta w bawełnę bo wszystko jest przedstawione tak jak wygląda sytuacja. Co do ceny końcowej też wiedziałem wcześniej ile będzie ona wynosiła, ponieważ z kontaktem telefonicznym nie było problemów. Ogólnie świetne miejsce, dla osób które nie chcą znacząco przepłacać w serwisach autoryzowanych, a tutaj też jest roczna gwarancja bez limitu km.
marecz.kin
Dodano: 2 Lut 2019, 14:33
Akurat też słyszałem o nich pozytywne opinie ale jeszcze problemy (odpukać) w przypadku skrzyni mnie omijają dzięki czemu nie musiałem nic robić. Jednak gdyby coś też pojadę najpierw do nich. Już kilku znajomych korzystało z ich usług i jak na razie poszło sprawnie i bez kłopotów po wyjeździe z serwisu.