header.jpg

Wózki widłowe do magazynu - na jakie warto postawić?

mirek.li
Dodano: 2 Sty 2019, 15:48
Cześć,
Moje pytanie brzmi identycznie jak temat wątku, czyli na jakie wózki widłowe warto postawić jeżeli chodzi o prace na magazynie oraz czy od razu macie swoje pewne serwisy w okolicach Krakowa?
szymek.weros
Dodano: 4 Sty 2019, 11:54
My na przykład korzystamy z usług firmy Lemarpol. Mają swój magazyn części zamiennych, także nigdy nie musieliśmy nic szukać na własną rękę. Zapewniają możliwość skorzystania z wynajmu sprzętu krótko i długoterminowo w przypadku większych zleceń czy na czas naprawy własnego sprzętu bądź dużych zleceń. Z resztą możesz znaleźć dokładne informacje na ich stronie internetowej i najlepiej będzie jeżeli po prostu się z nimi skontaktujesz. A jak nie będą Ci odpowiadali to będziemy dalej szukali :)
gregory.fil
Dodano: 17 Sty 2019, 19:37
Jeżeli ma być to dłuższa współpraca to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę firmy Lemarpol zarówno w zakresie serwisów, zakupu jak i wynajmu wózków długo i krótkoterminowo.
mariusz.mi
Dodano: 21 Sty 2019, 14:12
Również postawiłabym na firmę z odpowiednim doświadczeniem, która zna potrzeby klienta oraz stawia na konkurencyjność oferty. W naszym magazynie mamy 2 wózki Manitou od Lemarpol oraz wynajmujemy jeszcze jeden Nissana także w przypadku serwisów nie mam żadnych zastrzeżeń. Sprawne terminy, dość tanie części i profesjonalne wykonanie.
filip.kor
Dodano: 28 Sty 2019, 08:55
Jeśli biznes ma być prowadzony na odpowiednim poziomie to moim zdaniem nie powinno być tutaj żadnych wątpliwości przy podejmowaniu współpracy z Lemarpol którzy również w pełni robią swoje i wychodzi im to bardzo dobrze. Rozbudowują ilość serwisów więc na koniec Polski nie trzeba odstawiać wózków. Mają sprawną obsługę klienta i też ogromny wybór modeli nowych i używanych także każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie tylko trzeb trochę czasu na poszukiwania na pewno poświęcić.
marecz.kin
Dodano: 11 Lut 2019, 14:28
No trudno tutaj by mi było powiedzieć coś innego, bo naprawdę jeżeli chodzi o poziom obsługi to tutaj Lemarpol nie pozostawia wiele wątpliwości. Do tego maja szeroki wybór sprzętu, świetnie prowadzone serwisy i dotrzymują terminów także jak dla mnie nie ma nawet co się dłużej zastanawiać.