header.jpg

Kotły Bongioanni

tomasz.pudlo
Dodano: 30 Gru 2018, 13:53
Ma ktoś kocioł https://bongioanni.pl/play/ ? Szukam jakiegoś sprawdzonego producenta kotłów, tak by się nie martwić, że kocioł po roku czy dwóch będzie do wymiany. O tej firmie sporo dobrego słyszałem, fajne jest to, że ich kotły mają 5-letnią gwarancję, i że są robione przez europejskich producentów. Ale chętnie poznałbym opinie kogoś kto juz taki kocioł użytkuje.
roberto
Dodano: 15 Sty 2019, 14:08
Witam. Mam kocioł play od miesiaca, jednofunkcyjny z zasobnikiem, z czujnikiem pogodowym. sterowanik pokojowy instalator odradzal. Dom jeszcze nie jest skonczony i bywam tylko na weekendy. To jest moj pierwszy kociol gazowy wiec zadnego porownania nie mam.. jak dla mnie w miere cichy, sterowanie kotlem ok ( ma duzo paratrmetrów ktore mozna ustawic, nie sa to tylko dwa pokretła od tem c.o i wody uzytkowej) wode do mycia grzeje szybko, piec pracuje ciagle, nie jest tak ze grzeje potem stop i odpala sie kiedy spadnie zadana tem, ale ponoc o to chodzi z kotlem kondensacyjnym. Przez ten okres pojawily sie dwa bledy ktore moglem samemu zresetowac ale poinformowalem o nich instalotora i przyjechal sprawdzic co jest. To na razie tyle
jan.jansen
Dodano: 6 Cze 2019, 13:04
cegły

zapraszam serdecznie koledzy