header.jpg
          

Pomoc

katarzyna.lunak
Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 3
Dodano: 20 Gru 2018, 19:05
Cześć!
Mam na imię Olga, niedawno wydałam na świat synka, niestety przez błąd doktora który nie chciał zrobić cesarskiego cięcia mój synek był przez jakiś czas niedotleniony… Gdyby lekarz podjął się cesarskiego cięcia a nie czekał bez sensu parę godzin wszystko było by dobrze. Na szczęście rehabilitacja pomaga i nie jest tak źle jak mogło być. Poszukuje firmy która zajmuje się prawami pacjenta i pomoże mi uzyskać odszkodowanie które chyba nam się należy. Polecicie mi coś?
katarzyna.lunak
Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 3
Dodano: 27 Gru 2018, 13:22
[quote author= date=20 Dec 2018, 19:05]Cześć!
Mam na imię Olga, niedawno wydałam na świat synka, niestety przez błąd doktora który nie chciał zrobić cesarskiego cięcia mój synek był przez jakiś czas niedotleniony… Gdyby lekarz podjął się cesarskiego cięcia a nie czekał bez sensu parę godzin wszystko było by dobrze. Na szczęście rehabilitacja pomaga i nie jest tak źle jak mogło być. Poszukuje firmy która zajmuje się prawami pacjenta i pomoże mi uzyskać odszkodowanie które chyba nam się należy. Polecicie mi coś?[/quote]
Znajomy polecił mi http://prawapacjenta.org/ co o tym sądzicie?
pawel._brzysda
Dołączył: 5 Maj 2019
Posty: 56
Dodano: 12 Cze 2019, 11:25
Według mnie, jeżeli pojawia się ból, to jak najszybciej należy poszukać specjalisty, który będzie miał na tyle szeroką wiedzę, że będzie w stanie nam pomóc. Tutaj: https://lekarzebezkolejki.pl/neurolog/lublin możecie sprawdzić kiedy macie najbliższy termin wizyty u specjalisty. Uważam, ze pozwoli nam to zaoszczędzić dużo czasu i przede wszystkim stresu czy nerwów.