header.jpg

Które hotele polecacie w Warszawie na szkolenia i konferencje w okolicy lotniska ?

magda.sobka
Dodano: 13 Gru 2018, 11:46
Które hotel polecacie w Warszawie na szkolenie i konferencje koło lotniska? Jakie sa wasze propozycje? Może macie sprawdzone miejsca.
miska.bala
Dodano: 14 Gru 2018, 16:16
Myślę, że w sieci znajdziesz wiele takich obiektów. Sprawdź na stronie http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/ Może zainteresuje Cie OST GROMADA koło lotniska.
k.kl
Dodano: 19 Gru 2018, 20:56
Nie wiem o jakie odległości od lotniska Tobie chodzi. Są hotele na konferencje, które są bardzo blisko, jedne trochę dalej, a dla niektórych nawet prawie Centrum też w chodzi w grę. Moim zdaniem wartym uwagi obiektem jest Airport Hotel. Byłam tam dwa razy: raz jako gość, raz jako organizator. Zarówno pierwszym jak i drugim razem hotel spełnił moje oczekiwania. Ten czterogwiazdkowy hotel, położny jest kilka km od lotniska, przy jednej z głównych ulic Warszawy, al. 17 stycznia. W sumie do Centrum też szybko stad się dotrze. Są różne opcje dojazdu: autobus, samochód. Łącznie w Centrum Konferencyjnym są 23 sale konferencyjne. Wszystkie są klimatyzowane. Niektóre to bardziej business roomy , na małe kameralne wydarzenia. Sale położone sa na 4 kondygnacjach, łącznie dają 2200 metrów. Posiadają też ruchome ściany, więc zmiana aranżacji to nie problem. Idzie to bardzo sprawie, więc jeśli jest ktoś co do ostatniej chwili nie może się zdecydować to to jest dobra opcja. Bardzo dobra opcja ze sprzętem. Wszytko najwyższej klasy i sprawne.