header.jpg

Odświeżenie kuchni

resgane.resgane
Dodano: 24 Lis 2018, 18:44
Cześć interesuje mnie odświeżenie starej kuchni najlepiej na jakiś jednolity fajny styl, szukam czegoś fajnego, przeglądam na http://kuchniatwoichmarzen.pl/jak-odswiezyc-stara-kuchnie/ jak się za to zabrać i powiem szczerze że jest to wyzwanie. Jaki styl polecacie do starej kuchni w kamienicy ?
malm85
Dodano: 7 Gru 2018, 15:25
Uwielbiam kuchnie przytulne w rustykalnym stylu:)
agata.lenart
Dodano: 7 Gru 2018, 22:33
Ja nie mam wielkiego pola do popisu, bo moja kuchnia jest mała, ale bardzo podobają mi się takie pomysły http://www.mamalla.pl/mala-kuchnia-w-bloku-inspiracje/ Nie znam sie na stylach i nie do końca wiem, co znacz rustykalny, skandynawski, eklektyczny czy jakikolwiek inny. Lubię jak w kuchni jest jasno i w miarę wygodnie, a przede wszystkim funkcjonalnie.
artur.budyn
Dodano: 3 Lip 2019, 09:33
Ja muszę przyznać, że odkąd zdecydowałem się na meble na wymiar od firmy Em-meble to moja kuchnia wygląda o wiele lepiej i jest wygodniejsza.
anna.mak2
Dodano: 3 Lip 2019, 18:19
Ja również chciałabym niedługo odświeżyć wygląd mojej kuchni. Może uda mi się coś zdziałać.
ida.borej
Dodano: 4 Lip 2019, 08:46
U mnie wystarczy zwykłe malowanie. Ale i na to brak czasu...
michal.kozinski
Dodano: 9 Lip 2019, 12:46
Gdy już decydujemy się na remont kuchni, to warto zawrócić uwagę na sprawność wentylacji, która nie zawsze działa efektywnie, zwłaszcza w okresie lata. Zamiast wiatraków, które szpecą pomieszczenia, można zamontować okna z systemem wentylacji z czujnikiem wilgoci. Takie rozwiązania są stosowane np. w oknach Schuco z oferty firmy Mielczarek. Gdy higrostat wykryje dużą wilgotność, okno wietrzy pomieszczenie. Rozwiązanie jest bardzo dyskretne i estetyczne.
justi.sloneczko
Dodano: 2 Kwi 2021, 14:21
Właśnie też remontuje swoją kuchnię i teraz szukam nowe wyposażenie, typu zamrażarki . Także czeka mnie polowanie na sprzęt ;). A wy też planujecie dla siebie kupić coś nowego? Ja planuje zerknąć na stronę gastromania.pl, ponoć tam jest obszerny wybór. Kojarzcie tą firmę?
justi.sloneczko
Dodano: 2 Kwi 2021, 14:22
Właśnie też remontuje swoją kuchnię i teraz szukam nowe wyposażenie, typu zamrażarki . Także czeka mnie polowanie na sprzęt ;). A wy też planujecie dla siebie kupić coś nowego? Ja planuje zerknąć na stronę gastromania.pl, ponoć tam jest obszerny wybór. Kojarzcie tą firmę?