header.jpg

Naprawa dachów - usuwanie problemów spowodowanych nieszczelnością lub napromieniowaniem cieplnym.

korek.ko
Dodano: 16 Kwi 2018, 09:02
Do takich prac my wnajmowaliśmy firmę Rope Expert, która zajęła się wszystkimi nieszczelnościami na dachu naszej firmy. Bardzo zgrana ekipa, która pracuje rzetelnie i uczciwie. Nie było żadnego przesuwania terminów, czy zawyżania ceny (względej tej umówionej). Za to naprawdę ich cenię i przy innych pracach na wysokości również będziemy stawiali własnie na Nich.
mariusz.mi
Dodano: 24 Maj 2018, 06:49
Warto dlatego stawiać nie tylko na sprawdzone rozwiązania dachowe ale również dobrych fachowców. Dlatego postawiłem na certyfikowanego dekarza Braas, który wykonał kawał dobrej roboty podczas zmiany pokrycia.
kuba.rek
Dodano: 25 Cze 2018, 06:30
Aby uszczelnić nasz dach zdecydowaliśmy się położyć na dachu membranę dachową od http://www.ikopolymeric.pl specjalistów w dziedzinie tej technologii. To wszechstronny produkt doskonale nadający się do hydroizolacji każdej powierzchni płaskiej.
tadzik.tadzinski
Dodano: 24 Lip 2018, 08:11
W sprawach związanych z dachem lepiej zgłosić się do specjalistycznej firmy, która się na tym zna. Polecam chociażby firmę Dohmann, oni zajmują się takimi sprawami jak na przykład remont dachu płaskiego: http://www.dohmann.pl/remont-dachu-plaskiego. Koniecznie poczytajcie więcej o tym, co mają do zaoferowania. Myślę, że to będzie całkiem dobra opcja.
e-rzecznik.knauf_therm
Dodano: 8 Sie 2018, 10:54
Nawet jeśli oddajemy remont dachu w ręce fachowców, warto dopilnować, by oprócz uszczelnienia przeprowadzili również jego termoizolację, gdyż zazwyczaj stanowi on jedno z największych źródeł strat ciepła. W wizualizerze na stronie styropianknauf.pl można sprawdzić, jak powinien wyglądać prawidłowy układ warstw stropodachu. Wystarczy wybrać zakładkę „dach” i odpowiedni rodzaj konstrukcji – dach płaski lub odwrócony.
mariusz.mi
Dodano: 2 Gru 2018, 13:54
Dlatego ja jednak jestem za wyborem certyfikowanych dekarzy Braas którzy moim zdaniem są zdecydowanie najlepszą opcją jeżeli chcesz mieć piękny dach na lata i własnie bez takich problemów przy naprawach.
szymek.weros
Dodano: 3 Sty 2019, 11:50
Na ten moment uważam, że fajną opcją będzie dachówka bądź blachodachówka panelowa. W ofercie Braas znajdziesz wiele pięknych modeli dostępnych w modnych kolorach, także jeżeli znajdziesz chwilę to odwiedź ich stronę internetową i dokładnie obejrzyj propozycje które myślę, że nie jednego pozytywnie zaskoczą.