header.jpg

Hydroizolacja w łazience, jaką wybrać?

gregory.fil
Dodano: 4 Lis 2018, 11:29
Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy ponieważ planuję zabrać się za remont łazienki i chcemy uniknąć takich problemów jak mieli nasi znajomi czyli wilgoć która poszła po suficie i całej ścianie przy kabinie. Stąd moje pytanie na jaki materiał w tym zakresie warto postawić?
marecz.kin
Dodano: 6 Lis 2018, 10:50
W takim razie powinieneś na pewno sprawdzić ofertę producenta WaterBlock który przygotował szeroki wybór hydroizolacji do różnego wykorzystania na zewnątrz, przy zbiornikach wodnych czy właśnie do łazienki a dokładnie mówię tutaj o WB Duo Flex która moim zdaniem jest zdecydowanym numerem jeden ze względu na trwałość, wydajność oraz łatwość w położeniu. Z nią na pewno będziesz miał lata spokoju w walce z wilgocią.
mirek.li
Dodano: 7 Lis 2018, 11:43
I ja tutaj zgodzę się z poprzednikiem bo jeśli chcesz mieć pewne zabezpieczenie przed negatywnym działaniem wilgoci która w łazience pojawia się zawsze to bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie zabezpieczenia i tutaj WaterBlock naprawdę przygotował pod każdym względem świetnie produkty które zasługują na wyróżnienie bo na pewno się nie zawiedziesz.
kacper.kalisz
Dodano: 15 Lis 2018, 16:09
Ja właśnie o tym zapomniałem i niestety szybko pożałowałem, że nie wykonaliśmy hydroizolacji w łazience bo już przy kabinie wychodzi wilgoć z boku ale również na suficie ...
korek.ko
Dodano: 28 Lis 2018, 08:31
Dokładnie dlatego podejdźmy do tego zadania w pełni profesjonalnie, aby nie pominąć żadnego elementu podczas tworzenia swojej wymarzonej łazienki na odpowiednim poziomie. A odpowiednia izolacja to podstawa aby móc cieszyć się pięknym jej wykończeniem na lata. Dlatego rozwiązania proponowane przez WaterBlock tutaj również poprę ze względu na bardzo dobre parametry oraz stosunek samej ceny do jakości.
szymek.weros
Dodano: 6 Gru 2018, 12:28
No tak jeżeli nie ma odpowiedniej izolacji i wentylacji to problem z wilgocią wcześniej czy później na pewno się pojawi. Dlatego jeżeli masz tylko taką możliwość to warto ją wykonać. A co do materiału tutaj będę zgodny z poprzednikami bo rzeczywiście jest to materiał który zdecydowanie można polecić ze względu na elastyczność, trwałość oraz wydajność.