header.jpg

System kominowy

pawel.mojt
Dodano: 18 Paź 2018, 12:59
Cześć,

Słuchajcie, czy ktoś z was posiada u siebie w domu nowoczesny system kominowy? Pytam, bo niedługo budowa mojego domu będzie na tym etapie, że trzeba będzie zdecydować się na coś konkretnego. Z tego co czytam, takie systemy mają bardzo wiele zalet. Przejrzałem ich specyfikację i bardzo podoba mi się, że nie zabierają one dodatkowej powierzchni mieszkalnej, są bardzo szczelne, ale co najważniejsze proste i szybkie w montażu. Udało mi się nawet znaleźć bardzo ciekawą ofertę http://www.systemykominowe.pl/systemy-kominowe/komin-uniwersalny.html z tego widzę, firma ta jest prekursorem sprzedaży systemów kominowych w internecie, a z tego wynika, że muszą mieć oni solidną i zbudowaną markę. Jeżeli ktoś z was posiada taki system, to będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek porady oraz pomoc przy wyborze konkretnego systemu.
grzegrzoz.krajowy
Dodano: 22 Lis 2018, 12:25
Cześć,

my jesteśmy po etapie zakładania instalacji w domu, ale fundamentalnym u nas okazało się frezowanie komina.
Dopóki nie zaczęliśmy się interesować tematem to nie mieliśmy pojęcia o co chodzi. Frezowanie kominów to nic innego jak udrożnianie i sprawdzanie szczelności, która u nas była dosyć słaba i mogłoby dojść do tragedii, jeśli nie zajęłaby się tym fachowa firma.
Polecam zagłębienie się w temat od tej strony, bo może się okazać, że w ogóle nie będzie można umieścić kominka w domu. Nowe budownictwa i świeże projekty, wiadomo, tu robi się od podstaw, jednak jeśli kupujemy używany dom - warto się zagłębić i poczytać.

Życzę miłego dnia i ciepłego domu!

Pozdrawiam,
Grzegorz
dominika.mus
Dodano: 16 Mar 2019, 16:06
ja też uważam, że frezowanie komina to niezbędna czynność. wpływa to przede wszystkim na nasze bezpieczeństwo. Mi przeczyścili i udrożnili komin http://www.komeno.pl/oferta/frezowanie-komina.htm i jestem bardzo zadowolona
daniela.majcher
Dodano: 18 Mar 2019, 05:03
Dobry system kominowy w domu to podstawa dobrego ogrzewania domu. Ponadto tylko wysokiej klasy system kominowy zapewni nam bezpieczeństwo i niższe koszty ogrzewania. Ja mogę polecić Wam systemy kominowe ze strony plewa.net.pl ze względu na ich dużą ofertę, ale także ze względu na bardzo fajne wsparcie ze strony pracowników.