header.jpg

apartamenty Gdansk

maciej.dutkiewicz
Dodano: 14 Paź 2018, 08:15
Witam, poszukuję apartamentów do wynajęcia w Gdańsku. Wybieram się na wyjazd firmowy, jednak nocleg muszę załatwić sobie sam,więc pomyślałaem,że zabiorę żonę. Co sądzicie o tym https://www.dhapartamenty.pl/pl/strona-glowna/apartament-nowa-motlawa.html ? Był ktoś?
kamil.swobodzinski
Dodano: 5 Mar 2019, 08:03
Nie znam wspomnianych przez Ciebie apartamentów, ale za to z całego serca mogę polecić te. Sam w zeszłym roku wybrałem się z żoną do Gdańska i dobrze trafiliśmy z wyborem noclegu. Gwarancja wysokiego standardu i łatwego dostępu do komunikacji ;)
natalia.nykiel
Dodano: 19 Wrz 2019, 12:05
Czasem trudno jest znaleźć nocleg, ale również i loty. Zapytajcie się mnie na przykład, jakie dwa największe lotniska mam Warszawa, to w życiu wam nie powiem. W Szczecinie to wiem, że Szczecin Geleniów jest największe, bo tu mieszkam. I stamtąd mam zamiar podróżować, za granicę i po Polsce. Mam nadzieję, że strona eSky mi w tym pomoże, bo stanowi taki poradnik dla podróżującego, ale nigdy wcześniej z niej nie korzystałam. Ciekawa jestem, jak się sprawdzi. A może wy znacie tę witrynę bliżej i możecie mi coś o niej powiedzieć?