header.jpg

Rozwój firmy - kredyt czy leasing?

mariusz.mi
Dodano: 6 Paź 2018, 13:56
Witam,
Moje pytanie brzmi identycznie jak tytuł wątku. Chciałbym zapytać Was jak finansować nowe inwestycje w firmie, czy lepszą opcją będzie leasing czy jednak kredyt? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Byłbym wdzięczny za każdą wskazówkę i poradę, pozdrawiam!
mirek.li
Dodano: 8 Paź 2018, 06:25
Ja jestem za leasingiem i myślę, że jednak większość osób się ze mną zgodzić. Na ten moment jest to wydaje mi się najlepsza opcja finansowania sprzętu oraz wyposażenia w firmie. Do tego są jeszcze wygodniejsze opcje jak i-leasing, czyli leasing internetowy od https://www.platformafinansowa.pl/ który znacząco ułatwia cały ten proces oraz zapewnia dużo lepsze warunki (przynajmniej z tego co sam się orientowałem w ofertach banków, czy innych placówek).
marecz.kin
Dodano: 11 Paź 2018, 13:15
Ja również muszę się zgodzić. Przede wszystkim jest to wygodniejsze, na dużo lepszych warunkach i też nie trzeba bać się o jakieś ciągle rosnące odsetki przez niedopatrzenie w umowie. Wspomniana opcja i-leasingu to też dużo mniej formalności i jak dla mnie najlepsze warunki nawet porównując te oferowane przez banki.