header.jpg

Maszyny CNC

tregadus.tregadus
Dodano: 4 Wrz 2018, 11:20
Cześć, znalazłem firmę InfoTEC CNC - przemysłowe maszyny CNC która sprzedaje obrabiarki do drewna oraz maszyny cnc różnej maści. Jak ktoś szuka jakiegoś solidnego sprzętu to polecam zapoznać się z ofertą, myślę że podczas budowy przydają się takie namiary na firmy które się zajmują takim sprzętem.
marcin.budzinski
Dodano: 4 Wrz 2018, 12:23
Witam,

Dzięki za kontakt. Na pewno skorzystam.

Czy masz może jakieś informacje czy oni obrabiają takie tworzywa konstrukcyjne jakie oni mają

będę wdzięczny za pomoc
karol.pawlak2
Dodano: 13 Gru 2018, 07:25
Witam,
szukasz doświadczonej firmy do obróbki metali metodą CNC? Firma https://www.amro-met.pl zajmuje się tym od dawna posiada doświadczenie w produkcji części i podzespołów. Wysokie standardy produkcji, w szczególności jednostkowe wykonawstwo części i podzespołów do przemysłu maszynowego to dewiza tej firmy.
gregory.fil
Dodano: 21 Sty 2019, 16:22
Ja natomiast z własnego doświadczenia polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta TBI, który jeżeli chodzi zarówno o jakość maszyn, oprogramowania jak i serwisy naprawdę daje sobie radę. Nie ma problemów ze zbyt długimi terminami realizacji, do tego obsługa chętna do pomocy i same maszyny CNC bardzo wydajne i jednocześnie mało awaryjne. W naszym marku maszyn ich frezarki i tokarki sprawują się najlepiej.