header.jpg

Jak dobrać projekt domu do działki?

beata.proadapt
Dodano: 23 Kwi 2014, 13:34
ProAdapt to innowacyjny na polskim rynku portal internetowy, który umożliwia dopasowanie gotowego projektu domu do działki, z uwzględnieniem jej lokalnego planu zagospodarowania przestrzeni. Głównym założeniem serwisu jest wsparcie osób rozpoczynających budowę domu w podejmowaniu kolejnych kroków przy wyborze projektu, działki czy kompletowaniu dokumentacji budowlanej.

ProAdapt koncentruje się szczególnie na osobach o ograniczonej sprawności ruchowej, udostępniając szereg informacji na temat niedogodności czy usprawnień dla nich w projektach domów i działkach. ProAdapt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

www.proadapt.pl
daniel.lorenz
Dodano: 28 Kwi 2014, 10:27
Racja, projekt domu jest bardzo ważny. Ciekawa oferta.
Jednakże gdyby ktoś chciał skorzystać z profesjonalnych usług, to proszę o kontakt.
Dla nas aranżacja ogrodu nie ma przed sobą żadnych tajemnic.

Pozdrawiam,
Daniel
adam.misiak
Dodano: 1 Mar 2015, 20:02
Przy budownictwo jednorodzinne projekt jest chyba najważniejszy. Musimy dogłębnie przemyśleć sprawę rozmieszczenia pokoi i łazienek, tak aby każdy miał dostep do wszystkiego. Powinniśmy także zadbac o garaż jeśli posiadamy samochód bo budowa domu bez garażu to strata pieniędzy... a to akurat wiem z własnego doświadczenia :)
renata.nowa
Dodano: 1 Mar 2015, 22:03
[quote author= date=01 Mar 2015, 20:02]Przy budownictwo jednorodzinne projekt jest chyba najważniejszy. Musimy dogłębnie przemyśleć sprawę rozmieszczenia pokoi i łazienek, tak aby każdy miał dostep do wszystkiego. Powinniśmy także zadbac o garaż jeśli posiadamy samochód bo budowa domu bez garażu to strata pieniędzy... a to akurat wiem z własnego doświadczenia :)[/quote]

Najważniejsza to jest kasa. Do możliwości finansowych dostosowujemy projekt. A tak na marginesie. Znasz kogoś co sobie zaprojektował i postawił niedostępną łazienkę? :) Garaż to standard i nie ma o czym gadać...
renata.nowa
Dodano: 1 Mar 2015, 22:11
Aha, zapomniałam o czym mam pisać. Ważne jest dobranie projektu do otoczenia by nie skończyć jak ten gość z Katowic co wydał kupę szmalu na przepiękny projekt willi, taka pseudosecesja i nie pozwolili mu stawiać bo dookoła same gargamele...
jacek.kunik
Dodano: 16 Maj 2015, 20:25
Tutaj http://www.e-domy.com.pl/domy_na_waska_dzialke.html są ciekawe projekty domów na wąską działkę. Można skorzystać z naprawdę ciekawych rozwiązań. W dodatku takich projektów jest sporo, więc można dopasować go do indywidualnych potrzeb. Ceny takich projektów jak widać nie są wysokie.
elwira.krol
Dodano: 13 Lis 2015, 20:17
Bardzo wiele ciekawych projektów można znaleźć na stronce http://wybieramprojekt.pl/ . Sama ostatnio rozglądam się za jakąś ciekawą propozycją i muszę powiedzieć, że sporo z nich bardzo przypadło mi do gustu.
jakub.polski
Dodano: 29 Sty 2016, 06:35
Proszę tutaj - http://archon.pl/projekty-domow-na-waska-dzialke-pc1680
Kwestia taka ile macie środków, jak podejdziecie do inwestycji, no i jakie dokładnie efekty chcecie uzyskać. To kluczowe.