header.jpg
          

Rekuperacja, budowa,

marekmm.marekmm
Dołączył: 3 Sie 2018
Posty: 2
Dodano: 3 Sie 2018, 08:50
Witam ;) Buduję dom, aktualnie pogoda dopisuje ale póki co.. napotkałem mały problem otóż nie przemyślałem wcześniej montażu centralnej klimatyzacji od Wojwent. Czy opłaca się inwestycja w coś takiego czy nie?
eliza.eliza
Dołączył: 19 Lis 2017
Posty: 69
Dodano: 19 Wrz 2018, 08:35
U nas jest wentylacja mechaniczna czyli tzw. rekuperacja, którą montowała nam firma http://oemsolar.pl/ i jak najbardziej polecam takie rozwiązanie. Pozwala ono zaoszczędzić na ogrzewaniu, a przy tym ma się cały czas świeże powietrze w domu, bez wietrzenie i wychładzania domu (co ważne szczególnie w zimie). Samą firmę też jak najbardziej polecam - to fachowcy, którzy od lat zajmują się energooszczędnymi rozwiązaniami dla domów.
korek.ko
Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 325
Dodano: 5 Sie 2020, 11:17
Na ten moment jeśli chodzi o wykonanie instalacji rekuperacji, to zdecydowanie mogę polecić Wam żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://remont.biz.pl/rekuperacja/ tym bardziej, że świetnie rozwijają temat tego typu wentylacji z odzyskiem ciepła jak szacowane koszta, wykonanie instalacji, oszczędności, jak i ogólnych warunków takiej rekuperacji. Pozdrawiam!