header.jpg

Dom z podaszem do 200 m2

darek.mik
Dodano: 14 Kwi 2018, 14:14
Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda nam się złapać w takim razie na promocję od Braas, ponieważ chcemy wyremontować dach również dla naszych rodziców.
natalia.nykiel
Dodano: 12 Cze 2018, 16:07
Muszę przyznać, że dość duży dom Was interesuje, jest niemal o połowę większy od tego, jaki ja planuję wybudować. Myślę jednak, że spokojnie za tego typu projektami możesz się rozejrzeć w tej pracowni https://www.mgprojekt.com.pl/ . Znajdziesz tam różnego rodzaju projekty, o małych i dużych powierzchniach użytkowych, a co równie ważne, często występują tam różnego rodzaju promocje. My skorzystaliśmy z promocji Projektu Tygodnia i zaoszczędziliśmy kilkaset złotych. ;) .
wikolo43.wikolo43
Dodano: 18 Wrz 2018, 09:43
Przed nami budowa podobnego projektu.

__

kosa spalinowa
mirek.li
Dodano: 8 Mar 2019, 11:17
No ale tutaj jednak zyskujesz mega duży dodatek jakim jest właśnie gwarancja systemowa i to na 15 lat. Dzięki temu masz pewność, że w Braas nie ma przypadku zarówno w ich materiałach jak i dekarzach.
kacper.kalisz
Dodano: 15 Mar 2019, 16:04
Możesz również pomyśleć nad dachówką betonową jeżeli jeszcze rozważasz wybór pokrycia dachowego, która również jest rozwiązaniem bardzo ekologicznym ze względu na technologię produkcji i rodzaj zużywanych surowców do ich produkcji. W wyniku zmniejszonego zużycia energii uwalniane są również mniejsze ilości azotu i fosforu.
filip.mac
Dodano: 21 Maj 2019, 10:27
Co do samego wyboru dachu to u mnie zdecydowanie wygrała dachówka ceramiczna od Braas, a dokładnie model Turmalin który bez dwóch zdań mogę polecić ze względu na jakość wykonania, przygotowanych zabezpieczeń, niską porowatość oraz równomierny i intensywny kolor na całej powierzchni dachówki.