header.jpg

Fototapety i inne.

dominika.gorniak
Dodano: 21 Maj 2018, 09:12
Aranżacja wnętrz to niezwykle popularny temat i nie tak błaha sprawa. Pomysł na aranżację wnętrz nie może być nudny. Warto o tym pamiętać i zapoznać się np. ze stroną bloga http://warsztatgrafika.pl/, na której znajduje się wiele ciekawych porad dotyczących umiejętności remontowych, urządzania salonu, dekoracji pokoju dziecięcego, pomysłów na nowoczesne wnętrza itp.
adam
Dodano: 21 Maj 2018, 11:55
Pomysłów w necie na aranżacje jest naprawdę dużo i wystarczy troszkę w temacie posiedzieć by znaleźć dziesiątki pomysłów. Ja akurat sam się tym za bardzo nie zajmowałem bo to konik mojej żony. Sobie wszystko sama zaplanowała, ja byłem od wykonania. Materiały wybraliśmy takie z którymi sobie amator remontowy spokojnie poradzi, do ścian wzieliśmy farby duluxa easycare. Malowanie prosta sprawa, dobrze się farbę nakładało i od razu kryła więc nie trzeba było się z tematem bawić. Panele też kładłem, instrukcje na YT znalazłem. Takimi robótkami ręcznymi jak firanki, poduszki etc. to akurat żona się zajęła bo umie dobrze szyć. Udało nam się ten remont bardzo tanio zrobić bo nie wynajelismy w ogole fachowców :)