header.jpg

Brama garażowa RenoMatic light - co sądzicie?

szymek.weros
Dodano: 26 Kwi 2018, 08:29
Hej,
jestem na etapie wyboru bramy garażowej i chciałem zapytać jaką wybraliście oraz czy słyszeliście już o nowej bramie od Hormann, ponieważ zastanawiam się nad jej wyborem. Mam nadzieję, że trochę mnie nakierujecie :)
korek.ko
Dodano: 7 Maj 2018, 07:17
Ja jeszcze mam starą bramę dwuskrzydłową i w tym roku również planuję wymianę na segmentową, ze względu na wygodę i estetykę wykonania. Chętnie więc poznam kilka opinii i propozycji w tym zakresie.
gregory.fil
Dodano: 9 Maj 2018, 11:56
W tamtym roku zmienialiśmy bramę garażową i postawiliśmy właśnie na wspominany przez Ciebie model RenoMatic Light. Wiadomo, że nie mamy jej długo, dlatego nie do końca mogę powiedzieć coś o jej trwałości, aczkolwiek z samego jej wykończenia, izolacji segmentów oraz możliwości doboru jestem jak najbardziej zadowolony. Też nie obawiam się za bardzo o jej ewentualne problemy w późniejszym okresie, ponieważ zapewniają 10 letnią gwarancję i 5 letnią na wykorzystany w zestawie napęd. Natomiast kolor antracytowy idealnie wpasował się w cały styl domu :)
mariusz.mi
Dodano: 11 Maj 2018, 12:38
Moja siostra wybrała ten model bramy garażowej i jest na razie zadowolona. Musze przyznać, ze pod względem wykończenia i dopasowania jest naprawdę godna polecenia. Tak jak wspomina mój poprzednik wyróżnia się dobrymi warunkami gwarancyjnymi i też dostępna jest w dobrej cenie (porównując bramę, którą kilka lat wcześniej sam kupiłem).
marecz.kin
Dodano: 15 Maj 2018, 20:29
No co tutaj można powiedzieć ... bierz śmiało. Jak widzisz nie tylko ja mam dobre zdanie na temat producenta Hormann. Fajnie, że dba nie tylko o piękne wykończenie, ale również izolację i przystępne warunki gwarancyjne, bo okres 10 lat w takim elemencie ruchomym domu to naprawdę dużo. Tym bardziej, że problemy jak już mają się pokazać to są dużo wcześniej. Mam nadzieję, ze podejmiesz rozsądną decyzję :)
filip.kor
Dodano: 18 Maj 2018, 12:00
Dobrze wiedzieć, bo szukając ostatnio nowej bramy garażowej trafiłem na promocję, która dotyczyła właśnie tego modelu http://www.promocja.hormann.wroc.pl/renomatic-light i chciałem zapytać tutaj na forum co o niej sądzicie, ale widzę że już nie muszę czekać na odpowiedzi. Pozdrawiam i mam nadzieję, że będzie to najlepszy wybór w tej cenie :)
korek.ko
Dodano: 21 Maj 2018, 20:48
No widzę, że temat się stale rozwija. Właśnie sprawdzam proponowany przez Was model i pod względem technicznym nie mam raczej żadnych zastrzeżeń, cena również jest ok, a jak ogólnie jest z trwałością koloru podczas intensywnego działania promieniowania UV?