header.jpg

Dekoracyjne wykończenie ścian w salonie

edward.szymkowiak
Dodano: 25 Kwi 2018, 11:45
Witam ekspertów budowlanych.

Mój salon jest już prawie na wykończeniu – mam już zrobione większość rzeczy. Pozostała tylko jedna kwestia. Żona chce, by na jednej ścianie w salonie był kamień ozdobny. Ja zaś wolałbym zwykłą tapetę, no ale cóż… wiecie jak to z kobietami jest. Jej pomysł jest OK, mój nie, no ale trudno. Padło na kamień ozdobny i tyle, trzeba robić. Zastanawiam się tylko nad tym, gdzie go pozyskam oraz jak to idealnie wkomponować w resztę wystroju. Mamy ciemnobrązowe panele, białe meble oraz szarawe sofy. Sprzęt elektroniczny jest w czerni. Oczywiście żona powiedziała, że ma być kamień i już. Macie może pomysł jak to wykończyć odpowiednio, by wszystko ze sobą było zgrane? Drugie pytanie – gdzie kupię kamień ozdobny w Legnicy? Nie chcę jeździć nie wiadomo gdzie, wolałbym to kupić w swoim mieście. Znalazłem firmę nik-mil, która w swojej ofercie ma m.in. kamień ozdobny. Czy ktoś coś od nich kiedyś kupował? Jaka jest tego jakość i jak to wygląda z transportem? Mam bardzo mały, dwuosobowy samochód, więc nie zmieszczę w ogóle tego materiału. Ta firma to http://nik-mil.pl/.

Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam serdecznie, miłej środy.
ola.kowalska2345
Dodano: 9 Maj 2018, 09:16
Taki kamień na ścianie to naprawdę fajna opcja!
marta.kij
Dodano: 27 Maj 2018, 19:59
Kamień to bardzo modna dekoracja, szczególnie się sprawdza w salonach. Najlepiej położyć nim ścianę za telewizorem, fajny efekt uzyskasz umieszczając dodatkowo nad nim halogeny, mnóstwo aranżacji tego typu znajdziesz w internecie. Co do kolorystyki - na pewno nie łącz białego kamienia z białymi ścianami - zwyczajnie zginie w tle. Osobiście jestem zwolenniczką ciemniejszego kamienia w towarzystwie jaśniejszych ścian. Do takich mebli i podłogi postawiłabym na kamień w lekkim brązie wpadającym w szarość, są takie dostępne. A ściany pomalowała przełamanym białym, dulux easycare ma kilka takich odcieni wpadających w szarość bądź beż. Bo dodatkowych kolorów na pewno już bym nie dokładała, będą tylko odciągać uwagę od kamienia a skoro tyle zachodu kosztuje jego ułożenie to niech on gra w tym salonie pierwsze skrzypce :D
iremi41.iremi41
Dodano: 7 Sie 2018, 14:13
Musi to świetnie wyglądać.

___

namibia wycieczki